Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa

Oho, pięknie rusza kampania wyborcza. Próba zaszczucia ludzi i wyzywania wszystkich, którzy nie chcą głosować na Platformę, a na inną partię opozycyjną (Polska 2050, Konfederacja, Lewica, PSL). Wszyscy są ruskimi onucami, bo istnieje tylko jedyna słuszna droga xD

Będę mieć czyste sumienie, że nie poprę tej bandy dzbanów. Od 2005 roku ten kraj jest dzielony między dwa ugrupowania, które są jak pasożyt wyżerający ten kraj od środka. Oni żerują na naszych pieniądzach i robią wał za wałem, a wy skaczecie sobie do gardeł w ich interesie.

Najlepsze jest to, że jest tu cała farma trolli PO, a cisną po tym dzbanie Mateckim, że ma swoją. No ma, ale tu przydałby się mem ze spidermanem, bo ja widzę w takich sytuacjach dwie farmy trolli walczące ze sobą. Poza tym, Matecki działał tu jakoś w 2015 i chyba przeniósł się ze swoimi klakierami gdzie indziej, bo wykop w tej chwili to bastion platformy.

Nawet postkomuchy z SLD miały więcej rigczu od was. Przez 18 lat te dwa obozy zatruwają ten kraj jak najgorsza trucizna.
  • 36
@Bad_Wolf: A co jak napiszę, ze nie popieram Konfederacji? Dla mnie ta partia jest do zaorania. Pozytywnie oceniam pojedyncze osoby i tutaj mam nadzieje, ale nie przypisuj mnie do stereotypu. U mnie Braun i kilku narodowców (za cos innego niz Braun) mają krechę na amen.
@Kopyto96: nie bardzo rozumiem po co sie wdajesz w dyskusje z betonem skoro sam piszesz ze trolle szczuja ludzi.

Osobniki ktore wyzywaja konfederacje od onuc jednoczesnie glosujac na PiS PO albo Lewice to albo trolle albo zwykle durnie. Wszyscy przez lata polerowali gale putinowi a teraz nagle zmiana narracji i juz wszyscy swieci (a za plecami dalej interesy z rosja na grube miliardy).

Szkoda strzepic ryja.
@Kopyto96: a wisi mi na kogo głosujesz.

Za to bawi mnie ta ukryta agitacja za konfoonucami i krycie się z preferencjami wyborczymi.

Te udowadnianie, jak to PO i PIS są złe a konfa cudowna.

W polskim życiu politycznym podział jest taki
komuchy i socjaliści, centrosocaliści i oszołomy.

Kto jest kto to chyba wiesz.
Jako dorosły obywatel zagłosujesz sobie na kogo chcesz i poniesiesz tego konsekwencje wynikające z takiego a nie innego
centrosocaliści


Nie wiem z ktorej dupy wytrzasnales to okreslenie. Nie istnieje cos takiego.

komuchy i socjaliści, i oszołomy.


Kto jest kto to chyba wiesz.


@Bad_Wolf: przyporzadkujmy zatem:

Socjalisci:
- PiS
- Lewica
- KO
- Polska2050

Komuchy:
- PiS
- Lewica
- KO
- Polska2050

Oszolomy:
- Konfederacja
- PiS
- Lewica
- KO
- Polska2050

Widzisz dziwna zaleznosc? Moze mi udowodnisz ze sie myle? Zapraszam do dyskusji. Chetnie zaoram kolejnego
brunatnych


@Bad_Wolf: niedzwiedzie to w lesie. Znowu okreslenie z dupy.

#!$%@? fakt ze jak ci wykazalem ze tylko konfederacja nie sprowadza naszego kraju do gospodarczej ruiny i nie pomaga tworzyc drugiego ZSRR to wyjezdzasz nagle z jakimis katooszolomami jakby to mialo jakies znaczenie wzgledem 20% inflacji i rosnacego zadluzenia idacego w biliardy zlotych.

Fajne masz priorytety. Gdyby ci ktos zgwalcil matke a drugi mial powieszony krzyz na szyi to bys pewnie
@Sam_w_domu: a to zaczynamy bo to margines, bo mało.

Zapytałem prosto, a już zaczyna się kluczenie.

Znowu okreslenie z dupy.


@Sam_w_domu:nie historii, o której jak widać nie masz pojęcia.

#!$%@? fakt ze jak ci wykazalem ze tylko konfederacja nie sprowadza naszego kraju do gospodarczej ruiny


@Sam_w_domu:bo opowiada bajki. Przedstaw konkretne rozwiązania które są wstanie zaproponować, nie bajki co my nie zrobimy jak się do koryta dorwiemy.

tworzyc drugiego ZSRR