Wpis z mikrobloga

@panodtelewizora: Tak. Ale nie masz bladego pojecia czy jesli czas i energie nie bedziesz poswiecal na klepanie gownoregulek. W jednym z "najplodniejszych" okresow swojego zycia.
To nie zarobilbys juz teraz np. 50 000 A teraz juz jestes tak stary ze uwazasz ze to studia Ci daly ta prace. A powiedz mi tak szczerze... Sprawdzal ktos to? Prace dalo Ci to ze jestes obrotny. I aktywny. I moze dlatego tez paradoksalnie ze
To nie zarobilbys juz teraz np. 50 000 A teraz juz jestes tak stary ze uwazasz ze to studia Ci daly ta prace. A powiedz mi tak szczerze... Sprawdzal ktos to? Prace dalo Ci to ze jestes obrotny. I aktywny. I moze dlatego tez paradoksalnie ze poszedles na "gownokierunek". Gdy Twoi koledzy "inz." kuli na kolo Ty "wyrabiales" kontakty. Nie byles przemeczony i zmarnowany bo albo melanz albo stres. Miales sile sie
@Robotnik_Czterobrygadowy: ja w wieku 31. lat fakt rozpoczęłam kolejny kierunek studiów, ale u mnie na roku średnia wieku to na serio grono 40+ i są to osoby, które dopiero zauważają,że papierek jest ważny. Jestem świadoma,że największy problem to finanse, ale większość prywatnych uczelni oferuje tańsze czesne tylko jeżeli wybierzesz online.