Wpis z mikrobloga

@Artok: Irytuje mnie, jak ktoś za każdy wzrost cen obwinia inflację. Inflacja nie jest odpowiedzią na wszystko. Tutaj są proste prawa rynku popyt - podaż. Znam divę co w ciągu rok podniosła cenę o 100% i dalej się jej trzyma - czy to znaczy, że inflacja poszła o 100% w górę w ciągu roku?
@Artok: wiem o której konrelii mowa i jak brała 600 to byłem jeszcze skłonny dać bo naprawdę spoko było za tą cenę, ale 900 za #!$%@? bo serwis się w żaden sposób nie rozszerzył, nie ma żadnego powodu żeby dać aż tyle.
Generalnie inflacja jest jedną z przyczyn wzrostu stawek u div (chociażby i ceny apartamentów, które wynajmują na pewno poszły do góry), ale wiele dup podnosi bo wie, że może
Naprawdę Ukrainkom nie chce się pracować?


@Ufolog: właśnie przed wojną Ukrainki przyjeżdżały na trochę i potem miały za co żyć na wschodzie. Teraz przez wojnę zostały na miejscu i dostosowały cennik.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Artok Ogółem divom sporo się oberwało, jest sporo mniej klientów niż 1-2 lata temu, a div przybywa. Te z dobrymi opiniami i układami na garso lecą na reklamie i liczą na naiwnych.
W samej Warszawie mamy ok. 5000 zawodowych dziewczyn co daje jedna na 200 facetów, a przecież nie każdy korzysta non stop.
U tej Moni to byłem za 200 i nawet tyle tyle to przesada, lepsze się zdarzają za 100 a
Na razie nie jestem gotowy jeszcze, stresuję się na samą myśl tym wszystkim. Za jakiś czas może przemyślę to jeszcze raz.

No wstydzę się w #!$%@? xD


@oknoe: Czego ty się wstydzisz? Będziesz tylko ty i laska, czego tu się bać? Robisz swoje, dziękujesz i wychodzisz, laska przecież ciebie nie wyśmieje, że skończyłeś w 5 minut XD.