Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #przegryw #logikarozowychpaskow
Moje wymagania 175/180cm wzrostu różowej i nie mieszkanie na wynajmie/z rodzicami w wieku 25 lat+ to chyba zbyt dużo na p0lske? Przegiołem co? Ja lvl 26 mieszkam już na swoim mieszkaniu bez kredytu praca 15k na łapę dobry samochód. Praktycznie niemożliwe jest znaleźć różowego na podobnym poziomie finansowym. Dlaczego najczęściej p0lki mieszkają z rodzicami do 30 roku życia albo i dłużej mają słabo płatną prace i nic sobą nie reprezentują? Gdzie są jakieś laski co zarabiają min 8k na łapę?
  • 18
@Marvel7:
Gdybym zarabiał co najmniej 15k netto to wysokość zarobków różowej nie miała by dla mnie takiego znaczenia. Najważniejsze, żeby była oddana i lojalna. Oczywiście jeśli sama wiele nie zarabia, to nie może mieć wygórowanych wymagań jeśli chodzi o poziom życia. Ostatecznie gdyby zajęła się domem - (prawie) wszystkimi nudnymi obowiązkami, a dalszej perspektywie dziećmi, to możne nawet zrezygnować z pracy zarobkowej. Mi taki układ odpowiada.
@Szumrzeczny @Ventod
Czyli jak laska wymaga żeby chłop dobrze zarabiał mieszkał już na swoim to jest ok ale jak facet ma takie wymagania to zle? jak chcecie mieć idiotke ktora zarabia nędzne 3k to xD ja chce mieć kogoś na poziomie bo wystarczy że mi się coś stanie np. jakiś wypadek i z czego ona utrzyma dzieci i mnie? myśl wykopku myśl
jak ty to zrobiłeś zarabiając marne 15k?


@POTEZNA_HAUBICA: w wieku 11 lat zaczął handlować pokemonami z kolegami ze szkoły. Zarobione pieniądze rok później zainwestował w sokowirówkę do robienia lemoniady. Mając 14 lat zatrudniał już 2 pracowników (jednego do robienia a drugiego do roznoszenia i sprzedawania tejże lemoniady). Już w tamtym czasie jego miesięczny dochód oscylował w granicach 4-5k netto co w tamtych czasach było dobrą pensją. W wieku 15 lat (w
@Marvel7:
To nie jest źle, że wykopek ma takie wymagania. Kwestia tego na jakim poziomie chcemy żyć. Jak wydajemy ponad 12k miesięcznie z tych 15, a pani, która zarabia 4k chciałby posmakować lepszego życia wiążąc się z #programista15k to jest problem.
Ale jeśli samemu oszczędzamy np. 8k miesięcznie, a pani nie zamierza wydawać więcej na siebie niż sama zarabia (czy to będzie 4 czy 7k) to nie ma problemu, możemy jeszcze
  • 0
@DzazesOrozes: hmm ale jaki problem odkładając przy takich zarobkach było kupić mieszkanie w mieście wojewódzkim w 2018? W tym roku lvl 27 zarobki zagranicą te same od lat a pracowałem od lvl18 na początku mieszkałem z rodzicami więc żarcie i mieszkanie było za free. W 4 lata odłożyć na mieszkanie to nie problem mieszkając z rodzicami i mając wypłatę w euro
  • 0
@Marvel7: No to mi się trafiła taka różowa, zarobki 15k+, bez kredytów, własne mieszkanie, własny samochód, 175cm,26 lat+ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@Marvel7: Dla mnie jedyne wymagania jakie miałem to:
- nie paląca (no tu większość spełniała te wymagania)
- ma posiadać prawo jazdy i jeździć samochodem (nie spełniało 90% dziewczyn które spotykałem)
- przeprowadzka do innego kraju ma nie być problemem (nie spełniało 99% dziewczyn, oprócz tej jednej z którą jestem do dziś)