Wpis z mikrobloga

Miraski, pomóżcie z oświetleniem na przód:)

Potrzebuję dwoch lampek. Bo moje wyparowały.

1) pozycyjna - ma sprawiać, że będę widoczny w dzień, nie ma mieć za zadanie oświetlania. Fajnie by bylo jak by była kompaktowa i dało się zamontować na uchwyt go pro, bezpośrednio lub z adapterem. Do tej pory mialem (tak, wczoraj jeszcze ją zgubiłem..) knog blinder calkiem ok, tylko system ładowania lekko irytował. Czas pracy - te 8h powinna świecić mininum.

2) lampka oświetlająca, raczej 800lm+. tak by przy prędkościach szosowych dało radę bezpiecznie jechać. 3h pracy+ mile widziane, analogicznie jak wyzej uchwyt GoPro + odcięcie by oczu nie wypalała innym. Miałem lumintopa na ogniwa 21xxx ale wziął i wybuchł (no prawie, zaiskrzyl, strzelił i puścił dymek)

Coś polecacie? cena ofc ważna rzecz, powiedzmy ze w 1000 za dwie bylo by fajnie się zmieścić.

Wolałbym raczej dwie osobne niż jedną wspólną.
#rower #szosa
  • 5
@Hipodups: ja posiadam zestaw:
Pozycyjna przód: Bontrager ion 200rt
Tył: Bontrager flare rt
Do jazdy po zmroku: Lumintop B01
Na ten moment nie zmieniłbym nic jestem bardzo zadowolony i Tobie też polecam :)
zaiskrzyl, strzelił i puścił dymek


@Hipodups: ładowałeś jego portem usb? uzywam swojego od ponad 2 lat przez większość roku codziennie i nie mam najmniejszych problemow ale baterię ładuję w ładowarce i podmieniam, z ładowarki w latarce tylko w trasie korzystam sporadycznie i nie dotyczy to tylko lumintopa ale wszystkich takich zabawek, jakoś nie ufam tym milimetrowym ładowarkom i wolę dużo w domu użyć. A i lumintop pod gopro moount u mnie
@Hipodups: jestem pewien że to przyczyna, złącza ładowania są mizernej jakości i częste używanie je szybko niszczy. Jak pada deszcz to stawiam blisko kaloryfera odkręconą latarkę aby odparowała wilgoć, może to lekka przesada jednak tak zniszczyłem (prox III) właśnie ładując pod deszczu się wyłączyła i już nigdy nie włączyła.