Wpis z mikrobloga

Oczywiście szury idą po trupach i dalej #!$%@?ą o NWO, jedzeniu robaków, 5G i kontroli umysłów.


@Kwazariusz: nie, nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek na poważnie mówił o 5g, albo kontroli umysłu. Ewentualnie jakieś dziwne grupki po 5 osób, ale nie "mainstreamowe" szury.

Co do robaków, to po prostu zebrała się grupa najpotężniejszych osób na świecie i postanowili zmniejszyć spożycie mięsa o 50% do 2035, a jak się uda to do zera,
@Kajtosz: A to jest duże #!$%@?ństwo oczywiście. Bogaci lubią się promować kosztem biednych i klasy średniej, zwłaszcza gdy chodzi o pokazanie rzekomego humanitaryzmu. Dlatego ludzi tak obrzydliwie bogatych zjeżdżających się na konferencję o klimacie limuzynami i prywatnymi odrzutowcami nie powinno być.

Nie zmienia to faktu, że zamiast zwrócić uwagę na wspólny mianownik tego wszystkiego - ogromne nierówności na świecie i występowanie niewyobrażalnie bogatych ludzi, pewne środowiska rzucą się na chochoła, którego
teraz to ściema, 3 lata temu to było coś nowego i poważnego


@zielony_goblin: teraz to ściema dla brainletów i ludzi, którzy łyknęli putinowską propagandę gon70.

Jakieś 130 000 zmarłych w Polsce to nie są heheszki, jeszcze trzeba uwzględnić, że obostrzenia poluzowano dopiero po tym, jak ponad połowa osób z "grupy ryzyka" była zaszczepiona, bez tego byłoby grubo ponad 200 000.
@Kwazariusz: nie byli odizolowani bo sporo się zaraziło. Próba bardzo dobra, wszyscy w jednym miejscu, i jedna trzecia pasażerów powyżej 70 roku zycia. Wiek przy covid gra b. dużą rolę. W pewnym momencie brakowało nawet leków na serce i cukrzyce. Powinno być dużo wiecej zgonów, a jednak nie było. dziwne ale prawdziwe
@Kwazariusz: ostatni przekaz z Kremla to było "zmarli, bo nie było dostępu do szpitali, żadnego covida nie było!". No tak wszyscy wzięli i umówili się, żeby wziąć i umrzeć w ciągu miesiąca szczytu fali. W każdym kraju w regionie.
@zielony_goblin: ja np. w ogóle nie oceniałem tej pandemii w kategoriach ściemy/szurstwa. Od początku uważałem, że reakcja jest przesadzona, a ludzi którzy przyklaskują kolejnym obostrzeniom za głupków, którzy naoglądali się filmów o wirusach wybijających ludzkość. Zwyczajnie byłem pewien, że nie umrę na żaden kaszelek, izolowałem się tylko na tyle na ile mi kazano (w sensie nosiłem maseczkę). Krytykowałem drukowanie miliardów na szczepionki dla każdego. Polski rząd nie miał nawet za bardzo
fajnie pisać, że pandemia to ściema po 3 latach. nie ogarniacie, że było to coś nowego w naszych czasach i dosłownie każdy rząd działał po omacku?


@zielony_goblin: i to zmuszało do tego, żeby podejmować masę absurdalnych i niepodpartych niczym kroków typu miliardy jednorazowych rękawiczek, popełniać szkolne błędy myślowe jak mylenie warunku koniecznego i wystarczającego (wirus się może utrzymywać na powierzchni chodnika = trzeba dezynfekować chodniki) czy ekstrapolowanie skuteczności noszenia masek przez
@tomtom666: Szury mają na to odpowiedź taką, że w czasie fali akurat były ograniczone planowe zabiegi, ludzie umierali w karetkach, bo lekarze nie przyjmowali pacjentów nagłych.