Wpis z mikrobloga

@Turbonekro:
Przyznaję się, przez pierwsze dwa miesiące w miarę możliwości izolowałem się. O ile zawsze byłem sceptyczny do mediów głównego ścieku to nie sądziłem, że aż tak ordynarnie mogą kłamać w kwestii śmiertelności - była podawana do 5% więc zdawało się, że to coś poważnego.

Potem jak zobaczyłem jaka to ściema to tylko już dwa razy założyłem "maseczkę" żeby w ogóle być wpuszczony do pewnej instytucji. Nawet przy policji, w pociągu
@gharman: by zachwiać obecny porządek świata, doprowadzić do wysokiej inflacji, testować techniki manipulacji społeczeństwa i jego dzielenia by w przyszłości wprowadzić coś gorszego, jeśli wsluchasz się w wypowiedzi polityków, czy ideologów z WEF to zorientujesz się, że tym czymś jest szeroko rozumiany transhumanizm. Pandemie, wojny, straszenie globalnym ociepleniem, czy wielki głód to tylko katalizatory zmian.
@zielony_goblin: Ciężko się pogodzić nie? xD Ale są takie osoby które od początku miały w dupie ten cyrk i ja się do nich zaliczałem. Jak wykopki domagały się przestrzegania kwarantanny narodowej i debatowały jaką maskę nosić to ja zasuwałem na domówki na 15+ osób jak zawsze. xD A jaki kwik był jak chory wszędzie chodziłem i nie zgłaszałem się po święty test i zamknięcie w domu. xD A moi starzy to
@Pieniek1991 wow, jaki ty jesteś zajebistym... debilem. z czym się pogodzić? od początku przestrzegałem obostrzeń bo widziałem, że umierają ludzie? sąsiad, 45 lat, zdrowy, znany lekarz zmarł na covida, miałem przypadki śmiertelne w rodzicie, sam przeszedłem to gówno i mnie porządnie przeoralo, ale wychodek wie lepiej. teraz widzę, że te maski nie miały sensu jak wiele rzeczy, ale nie mam bólu dupy, #!$%@? w to mam, nieudolność rządów na świecie. ale wychodek
@Turbonekro: mów za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale ja jeden z tych nielicznych, którzy ufają przedewszystkim sobie,niż "ekspertom", pismakom i rządzącym w tv.
Zawsze robię na odwrót i nigdy mnie to nie myli.
Straszne choroby to ebola, czy nowotwór.
Jak pismaki nałogowo zaczynają drążyć jakiś temat, to wiedz, że to teatrzyk dla mas.
Nie bądźcie jak te pacynki na sznurku i nie dajcie się im
@LaurenceFass: btw piękny przykład gaslightowania w odpowiedziach.

"Szury" od samego początku doskonale wiedziały jak wygląda rzeczywistość, że lockdowny to nic więcej niż niczym nieuzasadniony areszt domowy itd itd., po czym wmawia nam się że nikt nie wiedział i wszyscy działali na ślepo.

Być może to sposób na racjonalizację? Przecież to niemożliwe że Wspaniały Rząd nie wiedział, a szury wiedziały. Przecież to niemożliwe by rząd działał na niekorzyść ludności.

Jedyny problem jest
tyrytyty - @LaurenceFass: btw piękny przykład gaslightowania w odpowiedziach.

"Szury...

źródło: 0YazBgR

Pobierz
@zielony_goblin: No i wcale nie jest tak że masa zgonów była bezpośrednio spowodowana covidem, a kto przechodził ciężki wariant to nie miał do śmiechu. Facebook pełen jest profili osób które wyśmiewały wirusa i poddawały w wątpliwość samo jego istnienie - tylko po to, by po pewnym czasie ich profil był opatrzony czarną opaską.

Oczywiście szury idą po trupach i dalej #!$%@?ą o NWO, jedzeniu robaków, 5G i kontroli umysłów. Aha, no