Wpis z mikrobloga

@Jacek12: Nie, ale podczepię się pod wątek i napiszę, że nie rozumiem fenomenu tych mechanicznych klawiatur ze skokiem klawiszy na pół metra. Uważam, że najlepsze są niskoprofilowe ze sfazowanymi klawiszami bez numpada (TKL), ale z blokiem klawiszy home/end/pgdn/pgup po prawej ze względu na skróty klawiszowe
Może Logitech G915 byłby niezły, ale i tak uważam, że skok klawiszy jest za duży i mógłby być mniejszy
nunczako - @Jacek12: Nie, ale podczepię się pod wątek i napiszę, że nie rozumiem feno...

źródło: image

Pobierz
@przemek-: Ja kompletnie nie używam bloku numerycznego, zajmuje tylko miejsce. Mam od 15 lat klawiaturę jak na zdjęciu. Trzymam ją z przyzwyczajenia, ale brakuje podświetlenia i krawędzie przycisków nie są sfazowane. Ma minimalny skok klawiszy. Nie żebym ją jakoś polecał, ale mi odpowiada.
nunczako - @przemek-: Ja kompletnie nie używam bloku numerycznego, zajmuje tylko miej...

źródło: 645897_0

Pobierz
@Gerax9: Wg mnie jest tak samo precyzyjna jak zwykła myszka ale jeszcze nie miałem okazji przetestować w grach.
W opiniach mojej myszki dużo osób pisało że jest mało precyzyjna ale wystarczy dostosować dpi przyciskiem.
Na pionowa myszke przesiadlem sie rok temu i faktycznie bol reki ustal. Klawiatura obecnie mx mechanical od logitecha. Co prawda spory skok ale pisze sie przyjemnie, a przeszedlem z niskoprofilowej.