Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDDDDDD
Ta Karolina to przecież jest ciągnięta przez siostrę od 1 odcinka a nagle ona twierdzi że jest w stanie wygrać program i ta lepsza siostra też twierdzi że ona chce wygrać.
Jak Karolina zobaczyła że Wiktoria odpaliła fajną przemowę to stwierdziła w głowie:
NIE NO ODPADNĘ, DOBRA TO POWIEM ŻE JAK JEDNA Z NAS ODPADNIE TO ODCHODZIMY OBIE XD
I cyk, a jak się okazało że jednak to nie ona ma odpaść to JA JUŻ ZOSTANĘ, ZROBIĘ TO DLA NAS XD

#friz #t5m
  • 10
Ogólnie myślę że mogą zostawić 5-6 osób:
Kostek, Dominik, Olek i 3 dziewczyny: Pola, Maja i Julita i zrobią nowe Genzie z całej szóstki.
Nie chce mi się wierzyć że zostanie 1-2 osoby z tej ekipy.
Ogólnie myślę że mogą zostawić 5-6 osób:

Kostek, Dominik, Olek i 3 dziewczyny: Pola, Maja i Julita i zrobią nowe Genzie z całej szóstki.


@MrBeast: pewnie tak nie będzie, ale brzmi to całkiem sensownie, razem mają fajny vibe i mogłoby to wypaść całkiem fajnie
@MrBeast: Przez pryzmat prób budowania napięcia w ostatnich odcinkach przez Łukiego, ja nie odebrałam tego tak, że ta Karolina miała pewność że to ona zostanie. Tylko że to może jednak o Wiktorię się rozchodzić.

Jednak jak przechodziła do grupy "wygranych odcinka" to miała taką mimikę mega satysfakcji do całego świata xd zastanawiam się czy tylko ja to tak odbieram xd To mnie zdziwiło. Jakby w końcu poczuła wygraną, bo zawsze była
@philosophy: Nawet Wujek Łuki nazwał je matką i córką, moim zdaniem Karolina odpada w następnym odcinku 100%, ona sama sobie tam nie poradzi, Weronika wydaje się 10x mądrzejsza, ogarnięta itd. ciągnęła ją aż do dzisiejszego odcinka i nagle tak z dupy wywalili lepszą siostrę
@MrBeast: Wiktoria* nie Weronika :P

Nie ma szans na nowe Genzie, od nowa budowanie wizerunku to się może nie udać jeśli Frizol ma znów robić projekt z nowymi totalnie osobami i kolejne mają skakać do basenu. Kiedyś swój limit wyczerpie, prędzej czy później, a powoli to się przejada po prostu i staje siłę nudne
@danoneek: Tzn Genzie może być przecież tak duże jak i Ekipa była. Ekipa w prime miała 12-14 osób.
Spokojnie mogą wziąć Olka, Kostka, Dominika, Polę i Maję i już mają 11 osób. Wniosą sporo i cały kolejny rok nie znudzą się widzom. Mogą stworzyć dwa zespoły które będą się mieszać, jedni będą nagrywać Pon, Śr inni Czw, Sb potem znowu mieszanie składów i bez dużej wysiłku mogą nawet daily nagrywać.