Wpis z mikrobloga

Kurde mirki, dziś o północy kończę 31 lat. Psychicznie mnie to zdestruowalo. 31 lat to już jednym grobem w nodze praktycznie.

I dalej nie zrealizowałem swoich marzeń, planów, a zegar tyka coraz szybciej, a hajsu dalej nie dosc. Smutne to, że najlepsze lata, gdy jeszcze hormony buzują w jajcach już mi zleciały. :(

#przegryw #przegrywpo30tce #urodziny #pienjadze #depresja #takaprawda #rozwojosobisty #marzenia #kariera #pracbaza #hormony #hormoncel #takaprawda
  • 26
Smutne to, że najlepsze lata, gdy jeszcze hormony buzują w jajcach już mi zleciały


@Ynfluencer: po pierwsze: ostatnie odkrycia naukowe pokazują że przyczyna obniżania się teścia z wiekiem nie jest sam wiek tylko bardziej styl życia. po drugie: jak masz problem z libido to nie przez to że masz 31 lat- popraw styl życia albo do lekarza idź jeśli już jesteś atletycznym bykiem z idealną dietą

a tak w ogóle dopóki
@Ynfluencer: Wiesz ale taka przygoda nawet na dobre wychodzi, doszedłem do wniosku że jak przegrywać to na całego. #!$%@? robienie w januszsofcie chce zrobić grę i ją robię jak na niej nie zarobie to przynajmniej odhacze to z listy TODO.
@Smiecharz: To tylko takie gadanie na pocieszenie. Jak miałem 0-26 to dopaminka i serotonina aż bulgotały w organizmie i smyraly receptorki. Wszystko było tajemnicze, mistyczne. Jak wracałem w nocy ze spotkania ze znajomymi to te pola, lasy, mgła to wszystko było takie głębokie, miało magię. Tak samo jak oglądałem jakieś filmy fantastykę itd. w głowie grały chóry anielskie.

Teraz wszystko wyblaklo i jest takie szare, powszednie, nie ma już nawet nuty
@Ynfluencer: a podróżujesz gdzieś? Uczysz się czegoś? Języki, hobby? Sam od lat jestem w beznadziejnym stanie, strach i brak wsparcia nie pozwalają mi zmienić pracy. Gniję u rodziców nie mogąc nawet wynająć czegokolwiek w powiatowym. Nie mogę po latach #!$%@? kupić małego mieszkania i stanąć na nogi.
@smallboobslover: Żyję jak mnich..ostatni raz na wakacjach to byłem 3, albo 4 lata temu. Mieszkam ze starymi na prowincji (zadupiu) i pracuje w kołchozie z karnymi stulejkami i zarządem z mentalnością z lat 90. Mam dziewczynę, która jeszcze studiuje i hajsu nakitrane w cholerę, ale jak widzę ceny nieruchomości to walę w ściany i chociaż mnie stać to żal mi oddać tego hajsu, odwlekam to, bo dopóki moja dziewczyna studiuje to