Wpis z mikrobloga

Może kogoś zainteresuje - ostatnio znalazłem kanał. A którym nasz rodak robi remake Fallouta 2 w wersji 3D. Sporo już jest zrobione, gość relacjonuje i dokumentuje postępy prac na YT, przez większość czasu pracował sam, teraz zdaje się, że zainteresowanych jest dwóch. Mimo tego, że jestem ortodoksem jeśli chodzi o Fallouta i uważam, że tylko rzut izometryczny amen, ale ogrom pracy imponuje i może kogoś temat zainteresuje. Dorzucam link do ostatniego filmu który mi wyskoczył w polecanych i tak na gościa trafiłem.

https://youtu.be/ZJuQxZ6azDg

#programowanie #gamedev #fallout #fallout2 #grypc #grykomputerowe
  • 9
@GARN: o tym nic mi nie wiadomo, o projekcie powyżej dowiedziałem się przedwczoraj, w najśmielszych snach bym nie przypuszczał, że ktoś w to jeszcze gra poza garstką starych pryków jak ja, a już na pewno nie sądziłem, że ktoś inwestuje czas i pieniądze w tak ambitny projekt, zwłaszcza niemal w pojedynkę
@bb89: nigdy się w żadne modowanie nie bawiłem, są jakieś które bys polecił? Może jest coś dorzucajacego do gry obciętą zawartość czy coś? Bo te dwa stare Fallouty to już z zamkniętymi oczami mogę przechodzić XD
@Kremufka2137: śmiesznie wygląda jak zachwala opcję "wydajność/jakość" kiedy cała oprawa trąci myszką (ale jest klimatyczna)

To tak jakby ktoś chciał dać opcję wydajność do system shock 1
@Kremufka2137: f2 restoration project + unofficial patch. Dodaje masę usuniętego kontentu, sporo bugfixow i dodaje troche nowych rzeczy ale w żadnym wypadku nie wywracające rozgrywkę. Fajnie się to ogrywa bo nagle w wielu miejscach które wydaje Ci się ze znałeś na pamięć maja inne rozwiniecie albo special encounters których nigdy nie było, nie bede spoilerowal dużo ale dla przykładu powiem ze masz od początku rywala z innego plemienia który próbuje Cię