Wpis z mikrobloga

@gazowany_bubleh: Mlekołak udaje, że ma twardą psyche ale każdy rozgarnięty wykopek widzi, że psycha sitting. Wczoraj mi post na wykopie o mlekołaku spadł a napisałem jedynie prawdę xD Mleko sobie nie radzi psychicznie.
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: W taki sposób wypacza opinie pod swoimi postami. zeby tworzyć pozytywny odbior swojej postaci. Banuje kazdego, kto potencjalnie moze go hejtowąć, a jak stado gimbow widzi ze ludzie wypowiadają sie pozytywnie, to myslą ze tak jest i trzeba sie dołączyć
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: Więksozsc ludzi idzie za głosem tłumu. Mozna to bylo zaobserwować doskonale na wypoku, przez jakieś peirwsze pol roku od rozpocząęcia wojny, gdzie kazdy kto uzywał popiulistycznych frazesów typu "onuca" był klepany po pleckach i sie tak to roznosiło, że nie mozna bylo anwet powiedzieć ze komus sie nie podoba nadgorliwe rozdawnictwo uchodźcom. PO prawie roku nagle kiedys hejtowane wpisy stają sie coraz bardziej popularne
  • Odpowiedz
Wy nic nie rozumiecie!!! Bo nitro to taka postać grana przez serkiusza!!! invitro i serkiusz to 2 różne osoby!!! Ile razu Wam można to tłumaczyć!!!
  • Odpowiedz
@Vaalack: no z Legnicy to co się dziwić xD
Ale tak patrząc ten tag to zastanawiam się co jest z Wami nie tak, że odczuwacie taką radość ja za waszą przyczyną ktoś ma pod górkę w życiu?
  • Odpowiedz