Wpis z mikrobloga

no hej,
cd. tematu https://wykop.pl/wpis/68475105/wpis

czekamy na pierwszą sprawę rozwodowa. on złożył wniosek. zaczęło mu się spieszyć bo panny zwąchały możliwy deal i nagle jakoś został don juanem. aktualnie jakaś ukraińska 18-letnia julka (on ma 46). oczywiście on nie widzi co się dzieje, hojnie sypie kasą (tak, tą z naszego wspólnego majątku małżeńskiego). i nie tylko z majątku, bo wziął z wojska odprawę mieszkaniową w wysokości 3 norm (czyli że za mnie i za córkę też), obiecywał że jak mu podpiszę wniosek z datą sprzed rozstania to odda nam te nasze normy, czyli około 160k, oczywiście zrobił nas w wałka i wszystko wydaje na panny i Ukraińców. kupuję samochody, teraz podobno 5 stoi na parkingu, nie rejestruje na siebie tylko na "koleżanki".
chciałam być ok, położyć laskę na wspólnym majątku i tylko wziąć te nasze normy mieszkaniowe, ale skoro tak się bawimy to spokojnie poczekam do sprawy rozwodowej gdzie będzie musiał przyznać że nie dał nam tej kasy (na sprawie o alimenty zeznawał że ma zamiar nam ją oddać), i go spokojnie na zimno #!$%@? w WAM że kasa nie poszła na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych moich i córki (to jest taki warunek ten odprawy).
w każdym razie jego zaburzenia psychiczne postępują, podobno dawny pokój córki już nie jest do użytku, jest zawalony zbieranymi śmieciami. stracił też kompletnie czujność, jara się tym że jest lepszy od Skiby bo ma młodszą laskę (tak dzwoni do mnie z takimi rzeczami).
A podobno to ja byłam całym złem w jego życiu, tak twierdził on i teściowa

#rozwod #wojsko
  • 10
@369zszywek: no proszę cię - takich"dojrzałych"(miedzy innymi jak ja:) jest garstka i wchodzi tu dla beki - zobacz vo tu wypisują za brednie - masz problem z czubem to jedynie rodzina może ci pomóc a jakieś wypierdki z netu
@369zszywek: oryginalną ? Wątpię - gość poszedł za młodą doopą - 46 lat miej więcej w moim wieku - jeśli Ukrainka będzie mądra to ułoży sobie życie , jak nie to go wydoi i pójdzie w tango z rówieśnikami i skończy jako menelka. A twój były skończy na wódzie i taki będzie finisz.
  • 0
@amebyzwykopuatakuja oczywiście że co do niego, taki będzie finisz. w to nie wątpie, to jest jedyne co może się stać od kiedy nikt kto go kochał, nad nim nie czuwa.
nawet ja, mimo całej nienawiści po tych latach znęcania się, umiałam go trzymać w ryzach żeby się nie rozsypał.
próbuje tylko to relacjonować, może komuś się lampka ostrzegawcza zaświeci...
  • 1
@amebyzwykopuatakuja no way :⁠-⁠)
byłam całym złem, to niby przeze mnie w domu był syf a on był nieszczęśliwy... no to teraz mija rok i w jego domu z tego co wiem jest dużo większy syf, on zamiast się poukładać się totalnie rozsypał, zaś ja sobie po kroku układam nowe lepsze życie. wiem jak to się skończy. będzie dziadem spod Biedronki albo coś w tym stylu. i będę miała niesamowitą satysfakcję z
Jak brał odprawę z wojska to znaczy że jakieś świadczenie ma , nie zginie - facet to cwana bestia.Nie bronię go ale wystarczyło pochylić się i pogadać co tam go boli. Niestety większość kobiet ma w doopie co tam faceci mają pustaku nad szyją. Najlepszy ten co słucha i koniec. Monotonia- to zabija facetów- i to monotonia w każdym aspekcie. Satysfakcję że skończy jak menel? Pierwszy etap złość , drugi zobojętnienie ,