Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu niestety skorzystałem z pomocy biura nieruchomości w celu szukania działki. Nie pomogli mi znaleźć to czego szukałem. Kobitka z którą rozmawiałem była b.chamska i opryskliwa. Po długim czasie nie dostałem nawet linków do ofert o które prosiłem. Postanowiłem ocenić biuro na 1 gwiazdke na Google. Dziś dostałem masę połączeń oraz smsów z groźbami, że moja opinia narusza ich dobra i że albo usuwam opinię, albo widzimy się w sądzie... Co się dzieje z tym światem? Czy w internecie jest jeszcze wolność słowa i opinii? Wiedziałem zawsze, że biura nieruchomości to RAK, ale że aż tak?

https://www.google.com/search?q=extra+dom+biuro+nieruchomo%C5%9Bci

#nieruchomosci #afera #biuronieruchomosci #opinienagoogle #uokik
Pobierz karnom - Jakis czas temu niestety skorzystałem z pomocy biura nieruchomości w celu sz...
źródło: aa
  • 40
@karnom: Dostałeś shadowbana, nie widać twojej opinii dla zalogowanych i niezalogowanych. Pewnie zgłosili twoją opinię do supportu i już nie wróci. Jednocześnie pozbawili się możliwości pozwu, bo nikt nie będzie w stanie jej przeczytać.
@karnom: napisz, ze twoja oponia jest usługą wykonaną na rzecz googla, i jeżeli uważają, że jest źle wykonana, to niech zgłoszą uwagi do zleceniodawcy.
@karnom: mialem troche mniej hardcorowa ale podobna sytuacje jak kupilem case do telefonu dla dziewczyny, przesylka spoznila sie o cale tygodnie... a potem case mial tak twarde boki ze nie dalo sie naciskac przyciskow wszystkich. Dalem negatyw i gosciu chyba z tydzien mnie meczył telefonami mailami. Z kilku numerow jak blokowalem, niby sympatycznie, ze oferuje rabaty ze chca to naprostowac, ale bylo w tym cos nie halo, jakies nekanie wiec zgodzilem