Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi spod tagu #stopukrainizacjipolski Czy to źle że do Polski przyjeżdżają młode i sympatyczne dziewczyny? Widziałem protest Olszańskiego i tam większość ludzi to faceci. Zamiast znaleźć sobie fajną dziewczyne którą mogą założyć rodzinę chodzą i głoszą jakieś głupie hasła. Nie rozumieją że dla facetów masowy napływ kobiet jest korzystny. #ukraina #wojna #konfederacja #przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #braun #przemyslenia
Pobierz chemikorganik - Nie rozumiem ludzi spod tagu #stopukrainizacjipolski Czy to źle że do...
źródło: 5C7B239E-165E-477F-AEA0-C4FE95FDFA53
  • 15
@chemikorganik: nie będę tłumaczył Jaszczura, bo co mu w głowie siedzi nie wie nikt oprócz niego samego. Ja rozumiem to hasło z postulatów m.in Grzegorza Brauna, który mówił szczególnie o rozdawnictwie socjalnym dla Ukraińców, darmowymi biletami, przyjmowaniu bez kolejek do lekarzy czy dzieci do żłobków i przedszkoli. Z akademikami też podobno jest bardzo nieciekawie. Super, że przyjeżdżali wcześniej i chcieli tu żyć i pracować i teraz tym bardziej zapraszamy. Niech tu
@chemikorganik: Tak, korzystny... Kuźwa dla kogo? Bo z mojego punktu widzenia jest nie korzystny dla nikogo... Już widziałem prędzej jak się zachowują, i nic się z tym nie zmieniło... Głupi rząd tak samo z tym socjalem przesadził bo sam widzisz co robią, sobie wezmą i zaraz ich nie ma... Nauka naszego języka to dla nich chyba jakiś żart, a to jeszcze My mamy rozumieć co oni do nas mówią... Wolne żarty!
@pamareum: @Akinori456 Zobaczcie jakie dramatyczne straty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapomnieli dodać 500 000 polskich najemników oraz 20 000 000 bojowych komarów GMO. Cały rok Rosja już wygrywa. Za trzy lata dalej będziesz pisać że cały czas wygrywa. Ukrainki będę musiały się być lepsze od Polek i obniżyć wymagania ponieważ nie będą miały żadnych Innych kandydatów niż Polacy
Pobierz chemikorganik - @pamareum: @Akinori456 Zobaczcie jakie dramatyczne straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: 63714DB7-1A5C-484A-8E84-06B47DBC99C9
@chemikorganik: mój wujek się ożenił z ukrainka i większej roszczeniowej księżniczki nie widziałem xD a wujek zeby spelnic jej potrzeby #!$%@? na dwa etaty 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu
Z reszta u mnie w okolicy troche chlopow pozenilo sie z ukrainkami i polowa juz po rozwodzie chodzi z rogami a druga polowa robi za pantofla i #!$%@? ponad sily ludzkie zeby ukrainska ksiezniczke utrzymac i zadowolic xD