Wpis z mikrobloga

Drogie dzieci, ale historii to się z ChatGPT nie uczcie, bo istnieje ryzyko, że was w szkole zwyczajnie wybatożą jak im przyniesiecie rozprawkę z tej strony...

Szukałem sobie prostej niby informacji, jak duże były siły niemieckie w okupowanej Polsce w latach 1939-1945
Dużo różnych źródeł, szacunki od sasa do lasa, pomyślałem, a może ten symulator AI, taki mądry przecież niby jest...

Taką oto mundrość dostałem w odpowiedzi... => obrazki

NSZ faktycznie miało pewien kontrowersyjny epizod - Brygada Świętokrzyska rzeczywiście prowadziła z Niemcami rozmowy, w efekcie doszło do zawieszenia broni i polskie oddziały przeszły swobodnie przez linie niemieckie. Miało to jednak miejsce pod koniec wojny i dzięki temu udało się jednostce przejść na stroną zachodnich aliantów. Tu trochę więcej na temat
https://histmag.org/polski-ruch-oporu-cztery-organizacje-ktore-uksztaltowaly-polski-ruch-oporu-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-13325

Ale skąd on do cholery dorzucił do kociołka samoobronę chłopską (nigdy o nich żadnej wzmianki nie widziałem) albo Legiony Polskie... to już naprawdę nie wiem.

Jako darmowy odrabiacz lekcji chatGPT jest zwyczajnie nieprzydatny, a wręcz szkodliwy.

Odpowiedzi chatGPT na zarzuty o kłamstwo w komentarzach.

#chatgpt #historia #nsz #iiws
lakfor - Drogie dzieci, ale historii to się z ChatGPT nie uczcie, bo istnieje ryzyko,...

źródło: Jak duże były siły niemieckie w okupowanej Polsce w latach 1939-1945

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@LeonardoDaWincyj: Flagę rzeszy znają, szczególnie Ci do których ma to dotrzeć, szeregowy John czy Dylan nie są targetem. Zrobię kilka wersji, potem się zobaczy, na razie szukam odpowiedniej czcionki, jak na razie przypadła mi najprostsza, Bahnschrift Bold Condensed ale jest mega prosta, szukam czegoś bliższego oryginału.
  • Odpowiedz
  • 0
@LeonardoDaWincyj: Nie mam nawet takiej nawet trochę podobnej, jak znajdę trochę czasu i usiądę na poważnie to tego, to na pewno coś znajdę b.podobnego. Na razie spadam do tyry.
  • Odpowiedz
  • 0
Chociaż tamto ze spacerującymi Niemcami przed podpalonymi domami lepsze


@LeonardoDaWincyj: Tamto też pójdzie, na razie chciałem zrobić szablon i pierwszą sztukę, potem będę dorzucał następne, jak mi się dobry tekst trafi i zdjęcie.
Kombinuję jak to w kwadracie zrobić, bo tt obcina prostokąty.
lakfor - >Chociaż tamto ze spacerującymi Niemcami przed podpalonymi domami lepsze

@L...

źródło: Germans you have to pay2B

Pobierz
  • Odpowiedz