Wpis z mikrobloga

Tag mojej bezokiej kici - #kotkawandzia

Ze wszystkich kotow, to Wanda jest taka najbardziej pilnująca wszystkich, rano zdarza się nawet ze mnie budzi, bo moje przekręcanie się z boku na bok rozumie jako obudzenie się i chce się wepchnąć na przytulanie, ona i jeszcze druga z moich kotek ma tez to, że nie przyjmuje odmowy i jak wskoczy na kolana, a chce się ją jak najdelikatniej zdjąć i sobie iść, wraca na te kolana obrażona, mocniej przydepcze i usiądzie znowu, traktuje to po prostu jak delikatne nieporozumienie i łaskawie wybacza XD
Robi się większa i rośnie naprawdę zdrowo, nie jest aż takim grubaskiem, zawsze była masywna i szeroka w pleckach i tyłku, ta duża głowa tez nie pozostawiała złudzeń i od początku było raczej wiadomym ze Wandzia nie będzie jedna z tych malutkich, filigranowych kociczek, ale nic nie szkodzi, zaczyna spadać/zsuwać się śpiąc z modemu na którym się grzeje XD potem już ma w nosie i trzyma tyłek na ziemi, a stara się chociaz grzać na nim łepek
w sylwestra (trochę się obawiałam jak będzie z nią, mieszkamy przy takiej trochę głównej ulicy i walili petardami godzinami), o północy, Wanda wdrapała się na wielkie zascielone łoże i kiedy rozświetliły się fajerwerki i zaczęły nawalać seriami, Wandzia kręciła się i tarzała, a my żartowaliśmy sobie wszyscy ze myślała, ze te wszystkie fajerwerki są dla niej ()
mała arystokratka, ona urodziła się po to żeby ją wielbić i cieszę się bardzo, ze po tym jak przyszła z domu tymczasowego, miałam wrażenie ze ona zachowuje się jakby była tylko w jakiejś poczekalni, myśle ze zwyczajnie tęskniła za tamta panią i jej kociakiem, a później zaczęła sie przywiązywać i kiedy teraz pierwsze co sie widzi kiedy otwiera sie oczy, to jej wielkie dupsko którym próbuje sie wepchnąć do klepania, to naprawdę jestem z niej zwyczajnie dumna
Niepełnosprawność w niczym jej nie przeszkadza i nie ucieka w konfliktach, będzie się kopać i szarpać do czasu aż to drugie nie zrezygnuje XD zawsze jej po cichu kibicuje, chwyta kota i przygniata całą sobą, a za chwile przypomina jej sie ze ich kocha i myje im uszy
Ma specjalne miejsce u mnie w serduszku

Nie mogłam znaleźć Wandy, a opcje są dwie, dwie i pół, albo wysiaduje modem albo balkon, a to pół opcji to ewentualne chodzenie pod lodówką (jak jej sie coś przesłyszy, bo inny kot skoczy na blat, to jej od razu sie wydaje ze oznacza to jakieś rozdawanie tam jedzenia; po co w ogóle tam chodzić jak żadnego rozdawania jednak nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)) znalazłam ją pod suszarką, koło rozgrzanego pieca, gdzie ostatnio rzuciłam torbę na kota po wizycie u weterynarza, a ona najwidoczniej zrobiła sobie tam nową bazę, nie trafiła do środka, ale wysiedziała ją tyłkiem tak żeby było wygodnie i żeby mieć nawet oparcie - uwielbia mieć coś pod plecami, na poduszkach kładzie sie na boku, ramieniem jakby i bokiem łebka, wyglada wtedy zupełnie jak człowiek XD
jest przeurocza w swoim półśnie, rano kiedy mnie budzi, podobnie się kręci, chrumka i głośno wącha, uwielbiam kiedy leży sobie i podnosi się tylko po to, żeby zmienić sobie boczek ( ʖ̯)

Załączamy kilka zdjęć i ściskamy wraz z Wandzią i resztą i chętnie przyjmiemy kocie zdjęcia ʕʔ

#pokazkota #chwalesie #kot #koty #zwierzaczki #zwierzeta #kotkawandzia
czaszkopranie - Tag mojej bezokiej kici - #kotkawandzia

Ze wszystkich kotow, to Wand...
  • 32
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: zawsze jak widzę Wandzię to mi się płakać chce i mi się serce łamie, że nigdy nie zobaczy jak wyglądasz ani nie zobaczy tego wszystkiego co ją otacza…
Z drugiej strony jesteś cudownym człowiekiem i na pewno ma u ciebie lepiej jak niebie
Ściskam wszystkie kotki i ciebie też!
  • Odpowiedz