Wpis z mikrobloga

Nasza aktualna podróż przez trzy Ameryki była zaplanowana na co najmniej rok (teraz już na dwa). Samochód jest naszą ulubioną formą podróżowania, a dla mnie – najlepszą rzeczą w ogóle. Na tak długi okres nie opłacałoby się nam wynajmować samochodu w USA.

Za ocean wyjechaliśmy z myślą, że kupimy własne cztery kółka, które będą naszym domem, albo chociaż sypialnią. W tym artykule chcemy opowiedzieć krok po kroku o tym, jak kupić samochód w USA na dłuższy wyjazd.

Zapraszam do znaleziska ;)
https://wykop.pl/link/7030581/jak-kupic-samochod-w-usa-na-dluzsza-podroz

#podroze #motoryzacja #samochody #niebieskiepaski #ciekawostki #usa
kej-ti - Nasza aktualna podróż przez trzy Ameryki była zaplanowana na co najmniej rok...

źródło: kupno auta w USA (2)

Pobierz
  • 65
@kej-ti: zazdro, ile macie oszczednosci na taką podróż?
z iloma pln zaczynaliście wyjazd? i ile mniej więcej do tej pory wydaliście, jaki koszt dziennie na spanie/jedzenie/transport w usa?
macie gdzieś mapkę odwiedzonych miejsc?
czym się zajmowaliście/zajmujecie (innymi słowy - skąd pieniążki na taki trip)?
pozdrowienia!
@daaw: ile pytań :P Pieniądze mamy z pracy (ja nadal pracuje online) i wynajmu mieszkań.
Mapki odwiedzonych miejsc nie mamy, ale na facebooku robiłam w miarę dokładną relację i z czasem wszystko opiszę na blogu. W skrócie: byliśmy pół roku w USA w stanach Oregon, Waszyngton, Kalifornia, Luizjana. W mniejszy stopniu zwiedziliśmy NYC, Chicago, Yellowstone ;) Przejechaliśmy przez kawalek Idahi.
@userrrr: Ale to zdecyduj się jak klasyfikujesz kontynenty, bo według ciebie jest jeden kontynent Ameryki, ale już Europe i Azję rozdzielasz na dwa różne kontynenty śmiejąc się z "dwóch Europ", a przecież idąc twoją logiką łączenia Ameryki Południowej oraz Północnej w jedną Amerykę powinieneś klasyfikować Europę i Azję jako Eurazję. Tak że sam #!$%@? jakieś kocopoły wybiórczo ustalając sobie kontynenty, żeby pasowało to pod twoją niby wyszukaną tezę, że niby taki
@romek898: Użyj jeszcze jakiś inwektyw, nie krępuj się, ulżyj sobie, bo widze, że lubisz wycieczki osobiste zamiast zachować merytoryke dyskusji. A za to wy dzielicie kontynent ameryki na trzy osobne ameryki, więc z nas dwóch to ty też robisz z siebie błazna. Azje i Europe dzielą góry Ural w Rosji, więc to są osobne kontynenty. Ale ameryke masz jedną podzielona na dwie części. Nie mamy trzech ameryk. Tak samo jest tylko