Wpis z mikrobloga

Nasza aktualna podróż przez trzy Ameryki była zaplanowana na co najmniej rok (teraz już na dwa). Samochód jest naszą ulubioną formą podróżowania, a dla mnie – najlepszą rzeczą w ogóle. Na tak długi okres nie opłacałoby się nam wynajmować samochodu w USA.

Za ocean wyjechaliśmy z myślą, że kupimy własne cztery kółka, które będą naszym domem, albo chociaż sypialnią. W tym artykule chcemy opowiedzieć krok po kroku o tym, jak kupić samochód w USA na dłuższy wyjazd.

Zapraszam do znaleziska ;)
https://wykop.pl/link/7030581/jak-kupic-samochod-w-usa-na-dluzsza-podroz

#podroze #motoryzacja #samochody #niebieskiepaski #ciekawostki #usa
kej-ti - Nasza aktualna podróż przez trzy Ameryki była zaplanowana na co najmniej rok...

źródło: kupno auta w USA (2)

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • 1
@TzK_: doceniam żart z Ameryką Meksykańską :P Jesteśmy w Meksyku miesiąc i jeszcze nie mieliśmy ani jednej niebezpiecznej sytuacji. Nawet jeszcze nikt nas nie oszukał na stacji benzynowej, ale pewnie czeka nas to na Jukatanie :P Przejechaliśmy autem granicę Meksyk-USA i potem z przystankami jechaliśmy do srodkowego Meksyku, gdzie jest bardziej turystycznie i niby bezpieczniej. Poznaliśmy gościa, który ostatnio jechał przez Sinaloe i też było ok. Myślę, że warto omijać
  • Odpowiedz
Kolejni podróżnicy, nic do was nie mam, ale trochę to już oklepane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@meldred: bo pisanie podróżnikom że bycie podróżnikiem jest oklepane to dopiero świeży content.
  • Odpowiedz