Wpis z mikrobloga

po neicie krążą foty typa z #agh (polibuda here)który spadł/skoczył/został zrzucony ze schodów i jakoś mnie to całkiem dobiło. Nie studiowłam na AGH, nie znam typa, ale jestem z Krakowa i parę ulic dalej ktoś sobie własnie zginął.
Mocne #feelsy na temat bezsensu życia, doprawione butelką moich ostatnich perypetii ze szczyptą metalowej solidanrości (koleś miał długie włosy, wiec juz dla mnie napewno słuchał Myhemu) sprawiają że coraz trudniej mi wrócić z letargu do bycia pełną sobą i działać mimo przeciwności.
Takie życie powiecie - i to własnie mnie dobija, że życie jest smutne, przykre i rozczarowujące.

Dziś pragnę nieegzystowąć. (w sumie to stan dłuższy, ale dziś wrócił z kopytem)
#depresja #gorzkiezale #krakow

  • 31
ale jestem z Krakowa i parę ulic dalej ktoś sobie własnie zginął.


@hurtwish: Najgorzej sobie uświadomić ile jest śmierci dookoła. W 2022 średnio na 1000 mieszkańców ginęła 1 osoba miesięcznie. Więc w takim Krakowie masz 700-800 zgonów co miesiąc. 25 każdego dnia.
Biorąc pod uwagę, że śmierć jakiejś osoby zazwyczaj dotyka przynajmniej kilkanaście bliskich osób i że temat około zgonowy/pogrzebowy trwa ok tygodnia to każdego dnia masz (tylko w Krakowie) jakieś
@Arrival: niewiem w czym macie problem..
Jedni umierają inni się rodzą.
Co roku w Polsce umiera ponad 400tys. ludzi, ponad 1000 na dzień.
Rodzi się (niż mamy więc wynik kiepski) bo coś ok 270tys.
40 lat temu przy mega wyżu było ich 800k( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalna kolej rzeczy, nie ma co sobie do łba tego wkręcać, bo tak wygląda życie.
A co do samobójców- codziennie udaje
@hurtwish: ależ ja się nie męczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi tam się wysminicie żyje, nie zeeacam uwagi ile tragedii i śmierci dookoła, bo po co?
Skoro mnie to nie dotyczy?
Przyjdzie kolej i na mnie prędzej czy później, ale nie przejmuję się tym kompletnie
@derigen90: u mnie jest tak że jesli prywatnie sie kiepsko dzieje to dodatkow działają na mnie własnie takie zewnętrzne sytuacje. To bez sensu, mam tego swiadomość ale w przedłużonej sytuacji regreus niestety gorzej mi nad tym zapanować.