Wpis z mikrobloga

@Eustachy_goli_pachy: to szur tylko z drugiej strony. Swego czasu z nią dyskutowałem to oczywiście jakieś brednie pisała, że Ukraina nigdy w historii nie przeprowadziła żadnego ludobójstwa, Wołyń to ruscy a wszystkiemu winni Polacy i zrównywanie wysiedleń w ramach akcji Wisła z Wołyniem. Potem coś publicznie bredziła na temat polskiego prawa ale już mi wyleciało to z głowy. Pochodzi z polsko-ukraińskiej rodziny przynajmniej z tego co twierdziła
@Krafti jak widac dla niej Polska to praktycznie drugi dom. Ma pewnie dwadziesciakilka lat, w 2014 byla nastolatka. Jak dla mnie to wystarczajace, aby utozsamiac sie z Polska ;)
@Cryptonerd_io: Oszustka najgorszego typu. Studiowałem z nią w Krakowie. Nie muszę chyba wspominać że całe studia to imprezy, lawirowanie i w #!$%@? cięcie. Zresztą etap życia jako dziewczyna kukona co wyżej wspomniał ktoś dobrze to oddaje.

Kilka miesięcy temu przeprowadziła zbiórkę na auto terenowe na wojnę ktorym potem wozila sie prywatnie. Teraz widzę robi pijar jako osoba która niesie pomoc humanitarną. Wcześniej malowała sie za żołnierza tylko dziwnym trafem broń była
@dddobranoc: wrzuć je gdzieś najlepiej bo faza kłamstwa, #!$%@? i spermiarstwa sie napędza. Właśnie wyświetliła mi sie na Instagramie na profilu gdzie jest opisywana jako dzielna kobieta która pod ostrzałem ewakuuje ludność i ma.ponad 700 laików :))
@Badum: to jest oszustka i tyle Zbiórki pieniedzy na wyjazd na wojne, po czym pieniadze zostaly przeznaczone na prywatną furę i konto oszczednościowe. Przeciez to jest żerowanie na panstwie ukrainskim, te pieniadze mialy trafic do ludzi, ktorzy walcza za ten kraj. Tfu