Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #dzialka #ziemia #dom #budownictwo

Dziś dzwonił do mnie facet i zaproponował kupno mojej działki za 120 tys mniej niż w ogłoszeniu, bo on patrzył w necie i wyszło mu że domy i samochody tanieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla porównania powiedział że inna działka w okolicy jest o połowę tańsza. co prawda była też dwa razy mniejsza, leśna i z rozwalona chałupa 100plus lat no ale tak była tańsza.
  • 9
dla porównania powiedział że inna działka w okolicy jest o połowę tańsza. co prawda była też dwa razy mniejsza, leśna i z rozwalona chałupa 100plus lat no ale tak była tańsza.


@paww: mam nadzieję, że odesłałeś go do tamtej działki. Zawracacz dupy tylko, myśli że utarguje bo w internecie przeczytał XD Życie weryfikuje takich typów XD
@Kiedysbedeczerwonka na necie w okolicy są wystawione 3 działki plus moja. dwie przy polach rolnych i ta leśna, więc pewnie albo ma uzbierana kwotę i nic więcej albo januszuje.

już wcześniej dzwonil i powiedział że pojedzie do gminy żeby zobaczyć co może wybudować, także raczje zainteresowany tylko trochę zatrzymał się 30 lat temu. bo jak powiedziałem że mu opuszczę na notariusza to myślał że to 800 zeta
@meister_chlepka nie, za tyle ile ja sprzedam.

są osoby które mają nóż na gardle, kredyty etc to rzeczywiście może być "okazja" ale ile takich osób jest? Sam kupiłem działkę trochę poniżej średniej ceny bo ktoś musiał wykończyć dom. ale raczej też nie miał noża na gardle. nikt nie będzie sprzedawał działek za mniej niż są warte.
na gardle, kredyty etc to rzeczywiście może być "okazja" ale ile takich osób jest? Sam kupiłem działkę trochę poniżej średniej ceny bo ktoś musiał wykończyć dom. ale raczej też nie miał noża na gardle. nikt nie będzie sprzedawał działek za mniej niż są warte.


@paww: O ile ktoś ją w końcu kupi w tej cenie. Tak z ciekawości ile za m² i jaka mniej więcej lokalizacja?