Wpis z mikrobloga

X D

Urojenia normictwa pic rel.

A jak będzie w rzeczywistości? Będziesz chlał sam jak creep, żul pod monopolowym 233ml wódki. Wychodząc na miasto będziesz widywał grupki oskarków obściskujących się z julkami. Grupki, które znają się razem po 2, 5, 10 lat i nie chcą przyjmować do niej samotnego creepa co chodzi z flaszką wódki. Jedyna grupa jaka się tobą zainteresuje to żule albo policja, no ale chyba nie na takich znajomościach wam zależy.

Zrozumcie, że znajomości nie buduje się w ten sposób. Nikt nie przygarnia do swojej grupy losowej osoby. Znajomości działają na takiej zasadzie - dzieciństwo, podwórko, szkoła, studia, praca - tworzy się grupa ludzi, gdzie macie WSPÓLNY KONTEKST oraz WSPOMNIENIA (emocje) - to jest kluczowe. A co potem, w doroslym wieku?

Jedna grupka znajomych może łączyć się z inną grupą znajomych i tak poznajesz ludzi, albo poznajesz dziewczynę i przedstawiasz swoją grupę znajomych jej, a ona poznaje cię z jej grupą znajomych.

Ale na pewno nie działa to tak, że idziesz do baru sam jak creep i dołączasz do grupy znajomych. Takie posty to trolling normictwa, który ma na celu wasze ośmieszenie, upokorzenie, krzywe akcje. Sam byłem świadkiem takich sytuacji w pierwszej gówno-pracy zanim trafiłem do IT - n0rmictwo zorganizowało imprezę pracowniczą w klubie, rezerwacja kilku stolików, oprócz tego była normalna impreza. Kilku samotnych creepów chciało się dołączyć do naszej grupy i jedyne jak skonczyli to zostali obgadani, wyśmiani.

Możesz se w dorosłym wieku wyjść na miasto, do parku, na basen, koncert, siłownie, cokolwiek - pogadasz z kimś, albo będziesz miał fajny smalltalk albo zostaniesz obgadany i wyśmiany w zależności od twojego wyglądu - ale nie poznasz w ten sposób znajomych i przyjaciół tylko znajome twarze. Idziesz na miasto, trafiasz na grupę osób, która przez 5 lat co tydzień razem chlała i się integrowała, mają współne wspomnienia i kontekst znajomości (studia) - nie masz z tymi osobami NIC WSPÓLNEGO nie ważne, czy jesteś dobry w gadce, jaki interes ta grupa miałaby żebyś został ich znajomym?

Nie dajcie się nabrać na te upokarzające rady normictwa. Pamiętajcie, że 100% normików ma z czasów podstawówki, średniej, studiów, pracy, osiedla, podwórka czy wsi. Poznali potem kolejne osoby przez znajomych znajomych, dziewczyny, chłopaków itd. Żaden z normików nie wychodzi SAM Z FLASZKĄ WÓDKI zerować ją pod monopolem jak ostatni ŻUL i nie zagaduje potem obce grupy osób z nadzieją, że ktoś zaakceptuje samotnego creepa bez znajomych

Tak to można robić np: na miasteczku studenckim, ale jeśli studiujesz i masz te 20-25 lat, a nie 30, 35, 40 lat.
Nie mówiąc o tym, że alkohol strasznie uzależnia i niszczy organizm, pół roku takich "wypadów" na samotne chlanie pod monopolem z żulami i szukanie "znajomych" - powodzenia, wasza forma fizyczna nie istnieje, wasza kondycja, serce, ciśnienie leży, a wątroba zaczyna się otłuszczać, a szare komórki w mózgu umierać.

JUST DRINK VODKA AND ZAGADUJ LUDZI BRO!

#redpill #blackpill #tinder #normictwo
P.....c - X D

Urojenia normictwa pic rel.

A jak będzie w rzeczywistości? Będziesz c...

źródło: n0rmictwo

Pobierz
  • 85
ednak pod katem funkcjonowania w społeczeństwie i to jeszcze Polsce uprzedzenie, a wrecz walka z alkoholem to spisywanie się na straty, szczególnie ze jak ktoś całkowicie do 0 ograniczona alkohol to przybijana mu jest zazwyczaj latka jakiegoś #!$%@?, który musiał zrobić po nim tak gruba akcje, ze ze strachu przestał całkiem pic


@todobryruch: no tak, czyli MUSISZ CHLAĆ ŻEBY BYĆ NORMALNYM xDDD O kurła tego jeszcze nie grali. I zaraz pewnie
Dajesz ludziom z problemami, fobiami, gówno-porady, żeby spróbowali "wyjść do ludzi" w błaznowaty sposób, zrobili z siebie pajaca, po czym prawdziwi normicy (nie ty) by tylko takie osoby wyśmiały, zgnoiły, zrównały z błotem czym tylko by pogłębili problemy przegrywa i zniszczyli jego samoocene. Zero szacunku do takich podludzi jak ty


@Pozytywny_gosc: moze zrob z siebie kiedys pajaca to zrozumiesz, ze nikt tego po 12h nie bedzie pamietal poza Toba.
Pozwol sie
@Pozytywny_gosc: moze zrob z siebie kiedys pajaca to zrozumiesz, ze nikt tego po 12h nie bedzie pamietal poza Toba.

Pozwol sie innym z Ciebie smiac. Moze sie spocisz, ale CI przejdzie, zobaczysz, ze to nic nie zmieni w Twoim zyciu.


Naprawde wiekszosc ludzi dostrzega malo co poza czubkiem SWOJEGO nosa, a Ty myslisz, ze kazdy o niczym innym nie mysli tylko o TObie i zeby oceniac czy jestes smieszny czy fajny
@Pozytywny_gosc: opowiedz nam czym i kim jeszcze gardzisz, a potem zastanow sie czemu jestes samotny XD


@programista15cm: póki co wasze rady:
- samotne chlanie 0,7 pod monopolem i potem pójście na kluby z nadzieją na znalezienie przyjaciół - gdzie każdy wie jak szkodliwy jest alkohol xD
- motocykle gdzie średnio co chwila ktoś na nim kuhhwa ginie xD To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych hobby na świecie i trzeba naprawdę
@Pozytywny_gosc uczepiłes sie tego co Ci pasowało do tezy. Mówiłem też o graniu w d2r, wowa, chodzeniu na grzyby.

Z alkoholem i techno masz rację. To nie są konstruktywne metody, ale nikt za Ciebie nie wymyśli aktywności, która chciałabys i mógłbyś robić z innymi ludźmi.

Sam np wybieram się na studia tylko po to żeby poznać ludzi. Zaraz mi napiszesz, że to pajacowanie, ale zamierzam peklowac julki, chodzić na prywatki i sie
@Pozytywny_gosc: oddychanie nie jest pajacerka? XDD

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe, ale wiele rzeczy ogólnie kręci się wokół poznawania ludzi. Czemu studia żeby poznać ludzi sa pajacerka, a pisanie na grupie narciarskiej że szukasz towarzystwa na wyjazd nie?

Kluby wszelakie przecież istnieja tylko po to żeby łączyć towarzystwo o pewnych poglądach, zainteresowaniach.

Jak się nad tym zastanowisz to studia, uniwersytet jest jednym z lepszych miejsc na świecie żeby poznać sensownych
Normiki tego nie rozumieją, że w pewnym wieku się nie chce. Młodość jest tylko jedna.


@gnomol: nie wiem do czego zmierzasz do konca. Mi sie nie chcialo 15-28.
Dopiero teraz mi sie chce, bo wyleczylem glowe, znalazlem swoja droge i #!$%@?, bo wiem po co i widze efekty

Chlopak mojej matki ma prawie 70 lat i dopiero teraz firme rozhulal i #!$%@? jak #!$%@?, bo ma mega zajawke z tego