Wpis z mikrobloga

#praca #januszex #januszebiznesu #prawo #umowaoprace #umowazlecenie #umowy #wypowiedzenie #pracbaza #janusze #janusz #elektryka #elektrotechnika #wielkopolska
Prezes firmy w której pracuje JESZCZE, gasi pożar który trwa już tydzień
złożyłem mu półtora tygodnia temu wypowiedzenie, z datą na 28.02 z miesięcznym wypowiedzeniem .
A on w czwartek łaskawie zaproponował, 27 zł brutto dla elektryka z 6 letnim doświadczeniem
który nie pali, niema problemów z alkoholem (co nieraz jest obce na budowach)
wcześniej miałem stawkę 23 zł równą z pomocnikiem (bo młody) , a teraz oni dostaną 25
godziłem się na to tylko dlatego , bo były różnorakie profity ekstra (złomowe/towar z demontażu i inne).
np na ten okres grzewczy nic na opał nie wydałem , bo tyle drewna nawiozłem. wykorzystanie auta firmowego , i za tym będę tęsknił, bo nie wiem jak będzie w nowej robocie.
I tu moje pytanie jakie są stawki/ wypłaty dla osób w delegacji w Polsce? A na jakie mogę liczyć za granicą np niemczech.
Bo w tej firmie zarabiałem za ok 220 godzin do 5 k na rękę w skład wynagrodzenia wchodziło 660 diety.Za każdy dzień pracy 30 zł , On płacił za hotele
  • 5
@Strieloka: czekaj, dobrze rozumiem ten pasek? Wliczając delegacje 20 dni dostawałeś 4.5k netto? Imo trochę mało miałeś, szczególnie na obecne czasy i ilość przepracowanych godzin. Jak był byś zainteresowany dalsza praca w delegacjach mogę dać Ci kontakt do firmy elektrycznej z Wrocławia (chociaż wiem że to kawałek) która raczej trochę więcej płaci.

Żeby nie było całkiem nie na temat, robię w delegacjach trochę czasu, z tym że głównie nocki, w 2022
@Strieloka: 25 netto to teraz za prace pomocnicze przy sprzątaniu działek, typu porządkowanie terenu z gałęzi, grabienie liści - czyli praca gdzie nie potrzeba żadnego doświadczenia.
Kolegi stary ma firmę elektryczną, szuka ludzi za 28 netto, i nie może nikogo znaleźć poza pijakami.