Wpis z mikrobloga

Staranie sie o laske to 1 wielki mem,postanowiłem być sobą czyli zabawnym+ciekawym typem i co? Ch’j to dało kazda mi pisze że jestem sympatyczny ale raczej nie XD tak samo z miejscami,byla taka zuzka w ktorej sie zakochalem chciałem ją brać w najlepsze miejsca gdzie mozna wziasc dziewczyne lodowisko,lody,kawiarnia,siehi,resteuracje i nic a wczoraj patrze i co? Jest ze swoim gachem w … muzem XDDD typ ją wziął na wystawe garnków z gliny wymieszanej z gównem a ona jest w 7 niebie,serio mam dość pajacowania i starania sie z tego nic nie ma #blackpill #incel #przegryw #p0lka
  • 65
@DaVinciEnjoyer53: ale tu odklejusów na tagu xDDD
Jak chcesz cimcirimcim to idz do klubu i tam bądź tym kim jesteś czyli jak napisałeś zabawnym+ciekawym tylko po wszystkim nie wyznawaj jej miłości xD
2. Przy kobietach właśnie nie możesz AŻ tak pajacować. Masz być zainteresowany, a jednocześnie NIE. Laski kręci właśnie ta niewiadoma. Nie mówisz lasce, że Ci się podoba np.


@EleganckiSkrzat: z kolei ukrywanie uczuć szkodzi na relacje, ciekawe
@Rorschak: ale zachowanie to też element podobania się. Większość ruchaczy dla zaruchania kłamie jak.... kiedyś taki znajomy prawak jak widział lewaków (jakiś protest był i mieli transparenty antify) to im pluł pod nogi. Wieczorem gadał z lewaczka to byle zaruchac i się z nią zgadzał xd no tragedia. Ale była ładna chociaż.
zabawnym+ciekawym


@DaVinciEnjoyer53: nie wiem co ma bycie pajacem i hobbystą do bycia pewnym siebie, stanowczym, zdecydowanym, z wizją, z jajami, asertywnym itd. Jesteś fajną koleżanką i masz ból dupy, że jesteś fajną, sympatyczną koleżanką.