Wpis z mikrobloga

Staranie sie o laske to 1 wielki mem,postanowiłem być sobą czyli zabawnym+ciekawym typem i co? Ch’j to dało kazda mi pisze że jestem sympatyczny ale raczej nie XD tak samo z miejscami,byla taka zuzka w ktorej sie zakochalem chciałem ją brać w najlepsze miejsca gdzie mozna wziasc dziewczyne lodowisko,lody,kawiarnia,siehi,resteuracje i nic a wczoraj patrze i co? Jest ze swoim gachem w … muzem XDDD typ ją wziął na wystawe garnków z gliny wymieszanej z gównem a ona jest w 7 niebie,serio mam dość pajacowania i starania sie z tego nic nie ma #blackpill #incel #przegryw #p0lka
  • 65
@DaVinciEnjoyer53: właśnie poznajesz brutalną prawdę. O kobiety nie ma co się starać - ona albo już jest Twoja od samego początku (bo jej się podobasz) albo nie jest i nie będzie choćbyś nie wiem co zrobił. Możesz wygrać na loterii ale wtedy ona wejdzie w związek z Twoimi pieniędzmi i z Tobą jako przymusowy i nieprzyjemny dodatek, a nie zacznie Cię kochać i tak dalej. I nie ma tak, że ,,na
chciałem ją brać w najlepsze miejsca gdzie mozna wziasc dziewczyne


@DaVinciEnjoyer53:

To już błąd bo skłania laskę do udawania zainteresowania w zamian za zabawianie.
Typiarę, która nie jest życiową partnerką zabierasz tam dokąd ty lubisz chodzić - ty spędzasz miło czas i filtrujesz kandydatki pod względem zainteresowania i księżniczkowania.
Jak typiarze pasujesz to i w muzeum motoryzacji będzie Ci godzinę ćwierkać o tym, że pachnie jak u jej dziadka w stodole
@DaVinciEnjoyer53: Jak w grze o tron czy innym rome czy spartakusie- nie pamiętam. Był wątek, że piękna księżniczka spławiła adoratora takim powiedzeniem: " poślubię Cię gdy zostaniesz królem/ cesarzem/ ect". Chuop poświęcił całe swoje życie, żeby to spełnić gdzie kosztowało go to wiele wyrzeczeń, poświęceń, strat majątkowych, psychicznych, fizycznych i materialnych.
W końcu stał się królem czy cesarzem i pierwsze co to poszedł do ukochanej. Ta jednak odrzuciła go, bo została
@DaVinciEnjoyer53: Powiem ci pewną prawdę. A którą tą prawdę powiedział mi kiedyś pewien mądry człowiek i staram się tego trzymać od pewnego czasu. O kobiety nie warto się starać. Jest itsover. One a zwłaszcza #p0lka już są tak przesiąknięte kultem chada i oskarka, że to coś koszmarnego. Przeciętny facet nie ma co szukać I nie czytaj tych zawistnych przegrywów którzy mówią, że jesteś creep to nieprawda. Chcesz dobrze dla siebie to
@Grejt_Sajaman @Nowystaryziel

1. Raz, że tinder jest upośledzony, to bierz na to poprawkę.
2. Przy kobietach właśnie nie możesz AŻ tak pajacować. Masz być zainteresowany, a jednocześnie NIE. Laski kręci właśnie ta niewiadoma. Nie mówisz lasce, że Ci się podoba np.
3. Powodzenia mordo i się nie zrażaj. W czasach tindera miałem w ciul par, a finalnie i tak gówno z tego produktywnego wynikło. Kilka randek i tyle. Też już myślałem, że