Wpis z mikrobloga

Staranie sie o laske to 1 wielki mem,postanowiłem być sobą czyli zabawnym+ciekawym typem i co? Ch’j to dało kazda mi pisze że jestem sympatyczny ale raczej nie XD tak samo z miejscami,byla taka zuzka w ktorej sie zakochalem chciałem ją brać w najlepsze miejsca gdzie mozna wziasc dziewczyne lodowisko,lody,kawiarnia,siehi,resteuracje i nic a wczoraj patrze i co? Jest ze swoim gachem w … muzem XDDD typ ją wziął na wystawe garnków z gliny wymieszanej z gównem a ona jest w 7 niebie,serio mam dość pajacowania i starania sie z tego nic nie ma #blackpill #incel #przegryw #p0lka
  • 65
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: I tu jest problem, pajacujesz.
Robiłem tak samo i ciągle lądowałem w friendzone. Sekretem jest to by zrobić zajebiste wrażenie na dziewczynie na pierwszym spotkaniu, naprawdę zajebiste i skończyć spotkanie zanim ona to zrobi. Na pozeganie przytulcie sie, albo dajcie sobie zwykly uscisk dlon i elo. Po powrocie mozesz napisac krotka wiadomosc w stylu dzieki za spotkanie, a jesli spotkanie naprawde bylo super to i mozesz dodac i do
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: Wiesz.. ja jak się starałem, to zostałem spławiany lub źle traktowany, a jak miałem #!$%@? i starałem się olewać, to zazwyczaj sama pisała, dzwoniła i chciała się spotkać. Olewając kończyłem w koncu w związku. Dużo ich nie było i nie każdy byl poważny, ale jednak. Jak się starałem i pokazałem słabość jakiejś, to momentalnie zaczynała się bawić uczuciami.

Czyli w związku kończyłem wtedy kiedy nie chciałem kobiety, ale jeszcze
  • Odpowiedz