Wpis z mikrobloga

cały ten szajs telewizyjny jaki przez ostatnie dwa lata oglądałem z żoną dzielił się na dwie kategorie.
Albo seks - i tutaj się zgrywalismy bo seriale erotyczne, takie jak np. mroczne pożądanie mega nas odpalały i walenie było ostre poczas oglądania, albo ja wciskałem jakieś SF i ja się podniecalem w tym jak bardzo #!$%@? dobry jest ten wątek, a ona bardzo mocno udawała, że jej się podoba i zaciskała zwieracze, żeby mi przykrości nie robić , po czym chciała też seriale dla siebie obejrzeć ze mną - jakieś Emily w Paryżu czy inny babski #!$%@? i ja już do tego nie miałem takiej cierpliwości jak ona do moich.

tak wiem, bywają cudowne kobiety i dlatego z nią jestem.

ale do czego zmierzam. znalazłem serial który stoi w idealnej równowadze i kochamy to tak samo, śmiejemy się tak samo , ruchamy się na nim tak samo. jest idealnie zbilansowany.
HBO moim zdaniem, totalny mistrz całej kinematografii.
HBO król
Biały lotos. moim zdaniem absolutnie idealny serial dla par w każdym wieku. oczywiście nie tylko dla par, ale parom nie łatwi dogodzić jak wyżej przytoczyłem.
A ten szit dogadza.

ps. są dwa sezony i każdy jest totalnie oddzielny od drugiego

ps 2 jako jeden z niewielu seriali może pochwalić się tym że dwugi sezon przebija zajebististością drugi.

ps.3 te suki ze zdjęcia są głównymi pchaczkami zajebistosci drugiego sezonu, i nie bez kozery #!$%@? on z butów.

no w skrócie polecam.

#ogladajzwykopem #seriale #komedia #pary #seks #malzenstwo #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #teczowepaski #hotelarstwo #hbo
KwantWykopu - cały ten szajs telewizyjny jaki przez ostatnie dwa lata oglądałem z żon...

źródło: temp_file.png8734435604634437790

Pobierz
  • 1