Wpis z mikrobloga

Macie tak, że macie dola bez żadnego powodu? Tzn nie chodzi o sytuacje zewnętrzne lecz jestesmy smutni z tego powodu ze czujecie sie zle a np myślicie, że inni są szczęśliwi potrafią sie bawić itd.Mam wy j brane czy ktoś ma np lepsze ciało ode mnie lub samochód chodzi o to ze ktoś się lepiej czuje ode mnie… to chyba jakieś zaburzenie psychiczne.

X lat temu potrafiłem odczuwać przyjemnośc z samego pisania z jakaś dziewczyna a teraz jestem taki jakiś obojętny bez uczuć.
#przegryw #depresja #psychologia
  • 5
@Kodzirasek ja tak nie mam, że mam problem z tym że ktoś ma lepiej ode mnie. ale nie odczuwam już przyjemności z pisania z facetami, to wszystko jest jakieś takie nie wiem, zresztą z czego ta przyjemność miałaby wynikać? jak nie ten to inny, ciągle ktoś pisze
@Kodzirasek Mam tak... Często łapię się na tym, że patrzę se na ludzi i sobie myślę, że pewnie mają lepiej, mają lepsze samopoczucie, lepsze relacje z innymi, jakichś przyjaciół, jakieś życie socjalno-towarzyskie itp.
Nadmieniłeś pisanie z dziewczyną .... Ja też jestem w takiej dupowatej teraz.... Jedyną osobą, z którą rozmawiam normalnie na każdy temat jest facet, którego znam z internetu (na żywo widzieliśmy się raz). Już na wstępie dowiedziałam się, że nic