Wpis z mikrobloga

Rosja miała ZNACZNIE lepsze powody żeby interweniować na Ukrainie niż USA w Afganistanie, lub USA (i Polska) w Iraku, lub NATO w Libii, lub NATO w Jugosławii, lub jeszcze różne inne przykłady. Takie są fakty.

Nie mam dużych oczekiwań w stosunku do ukrofilskich botów ale i tak ich głupota i podwójne standardy moralne nie przestają zaskakiwać.
#wojna #ukraina #rosja #4konserwy
  • 69
@FerdynandMagellan: pięknie się kacapskie #!$%@? przedstawiacie xDDDDDD

Miód na moje oczy czytać wasze z dupy wzięte wysrywy. Boli? Ma boleć.

Kop na ryj i docisnąć was do ziemi jeszcze bardziej, bo wciąż macie jeszcze siłę skomleć.
Rosja miała ZNACZNIE lepsze powody żeby interweniować na Ukrainie niż USA w Afganistanie, lub USA (i Polska) w Iraku, lub NATO w Libii, lub NATO w Jugosławii, lub jeszcze różne inne przykłady. Takie są fakty.


@FerdynandMagellan: No i co z tego? Ważne żebyśmy my wygrali, a nie wy.
Rosja miała ZNACZNIE lepsze powody żeby interweniować na Ukrainie niż USA w Afganistanie, lub USA (i Polska) w Iraku, lub NATO w Libii, lub NATO w Jugosławii


@FerdynandMagellan: o, to się srogo odkleiłeś. A podasz mi JAKIEKOLWIEK powody, jakie miała r0SSja do ataku na inny niepodległy kraj?
Że co? Przecież NATO nie może nikogo zaatakować, NATO zadziała tylko i wyłącznie przy obronie państw członkowskich. Nie odwracaj kota ogonem, bo jesteś nierzetelny.


@mroznykasztan: ech, czy musisz kłamać, choć w szlachetnej sprawie? O ataku na b. Jugosławię to zapomniałeś? Bez zgody ONZ? Jakiego państwa członkowskiego NATO wtedy broniono?