Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw

Chłopy na kursie tańca więcej razy w ciągu tygodnia dotkną kobietę niż wykopki całe życie,. Blackpill to gigantyczna dawka copium, żeby móc usprawiedliwić śmierdzenie na pół autobusu, ociekanie tłuszczem i płakanie kiedy pani w McDonaldsie użyje "moggującego" tonu. Wina złych witaminek oraz oskarków, że nie potrafię odnaleźć się w dorosłym życiu i mam depresję XD
  • 66
@Dazo:
To ja może na szybko przedstawię typowy schemat:
Urodziłeś się brzydki - - > już w przedszkolu rówieśnicy cie wyśmiewają - - > żadna kobieta cie nie chce bo jesteś brzydki, więc ma w dupie twój charakter - - > ludzie jeżeli coś od ciebie chcą to tylko po to by cię wykorzystac/wyśmiać - - >masz depresję bo jesteś odtrącony przez społeczeństwo--> wytwarzasz nieprzyjemny charakter jako jedyna formę obrony przed
@HeavyMagicMissle: Faktycznie, każdy poniżej 5/10 jako jedyne interakcje posiadał znęcanie się psychiczne lub fizyczne. Żyłeś w patologicznym środowisku jeśli takie akcje są na porządku dziennym aż jesteś w sumie życiowo upośledzony na każdym polu w przyszłości, a nie miasz tylko krzywy ryjec.

Edit: Of course jeszcze potwierdzenie punktu, usprawiedliwianie bycia #!$%@? i nieporadności bo w gimnazjum było się dręczonym i natalka w przedszkolu nie dała potrzymać za rękę XD
Żyłeś w patologicznym środowisku


@Dazo: Dokłądnie tak - to środowisko nazywa się społeczeństwo.
Stary co ty myślisz, że krzywy ryj to za mało żeby być wyśmiewanym w każdym towarzystwie w jakim się jest? Nawet w dorosłym życiu w pracy dorosli ludzi pytali się mnie "czemu masz tak dziwną twarz?" tak jakby oczekiwali wyjaśnienia, że taka mi się podobała.
To jak dorośli ludzie się tak zachowują to tylko pomyśl, jak zachowują się
@Dazo: wyjdź spod kamienia płaskoziemcu xD blackpill to czysta natura, każdy zdaje sobie sprawę, że wygląd ułatwia życie

"ociekanie tłuszczem na pół autobusu" xD typie ty nic nie rozumiesz z tego blackpilla, użyłeś z dupy hiperboli, która odnosi się do 2% społeczeństwa

to tak jakbym ja napisał, że jak nie zarabiasz 1mln rocznie to #!$%@? wiesz o pracy i zarabianiu pieniędzy
@HeavyMagicMissle: Żyjemy w społeczeństwie, fizycznie w dawnych czasach podstawówki nawet z nadwagą i średnim ryjem nie miałem aż takich gorzkich żali, nie mówiąc o tych co jeszcze gorzej wyglądali.
Ogólnie dzieci są okrutne jak sam #!$%@? i mogłeś być dręczony za samo istnienie ale po gimnazjum już większość osób ma absolutnie w dupie ludzi dookoła i trzeba nieźle się napracować żeby mityczne wyrzucanie plecaka za okno mieć chyba że wybrało się
@mascarponie: Żadna hiperbola, ponad połowa polaków jest tłuszczem ociekająca i jeśli przez 10 lat swojego życia dalej ciśniesz jedynie na najniższej pracując w tym samym miejscu to wina wyborów życiowych i siedzenia na wykopie, a nie tego że nie masz powodzenia wśród kobiet.