Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw

Chłopy na kursie tańca więcej razy w ciągu tygodnia dotkną kobietę niż wykopki całe życie,. Blackpill to gigantyczna dawka copium, żeby móc usprawiedliwić śmierdzenie na pół autobusu, ociekanie tłuszczem i płakanie kiedy pani w McDonaldsie użyje "moggującego" tonu. Wina złych witaminek oraz oskarków, że nie potrafię odnaleźć się w dorosłym życiu i mam depresję XD
  • 66
@itsoverforme32445: Srogie copium, trolling to jest tylko samego siebie żeby uznawać że oskarek z gimnazjum spowodował że nie potrafisz w żaden sposó ogarnąć swojego życia tak daleko w dorosłość XD
@Dazo: Bo mówi tyle, że wygląd jest najważniejszy na rynku matrymonialnym, wszędzie to widać że tak jest, na każdym kroku. Reszta to twoja nadinterpretacja i łykanie baitów.
@Dazo W gimnazjum to miałem babę niedorozwoju xD
Poza tym na jakiej podstawie sugerujesz że jestem nieporadny życiowo? Na podstawie swojego widzimisię?
Idź może na terapię, bo przekładanie swoich urojeń na losowych ludzi nie jest zdrowe
@Dazo: kurła mam teraz dylemat, bo nie wiem czy mam bardziej wyszydzić pomysł pójścia na kurs tańca, aby sobie pomacać, czy @Mlody_jeczmien i jego przekonanie, że jest to powszechne zjawisko, przez które wręcz kobiety przestają na tańce chodzić.

CO POCZĄĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na serio, to się w sumie nie spotkałem. Ogólnie to często brakuje facetów na tych kursach, więc wszędzie mile widziani. Spotykałem
CO POCZĄĆ


@aegispolis: Przeczytać ze zrozumieniem. Napisałem, że czytałem takie opinie a nie, że uważam, że to powszechne zjawisko bo nie mam wystarczającej wiedzy, żeby o tym orzec. Podejrzewam, ze ty również takiej wiedzy nie masz.
Przeczytać ze zrozumieniem. Napisałem, że czytałem takie opinie a nie, że uważam, że to powszechne zjawisko


@Mlody_jeczmien: No to podobnie, jak i ja nie robiłem zarzutu do twoich prywatnych przekonań, a po prostu skomentowałem to, co wynika z powielanej przez ciebie plotki. A wynika z niej, że musi ona gdzieś krążyć, skoro są ludzie, którzy się tego boją. A krąży własnie przez takie wektory, jak ty w tym momencie. Chill out