Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw

Chłopy na kursie tańca więcej razy w ciągu tygodnia dotkną kobietę niż wykopki całe życie,. Blackpill to gigantyczna dawka copium, żeby móc usprawiedliwić śmierdzenie na pół autobusu, ociekanie tłuszczem i płakanie kiedy pani w McDonaldsie użyje "moggującego" tonu. Wina złych witaminek oraz oskarków, że nie potrafię odnaleźć się w dorosłym życiu i mam depresję XD
  • 66
@itsoverforme32445: Argument: wymyślacie zakrzywioną rzeczywistość w którą większość społeczeństwa ma całkowicie wywalone jajca bo po prostu to są wyimaginowane wyjaśnienia na frustracje życiową

I dziewczyna w gimnazjum XDDDDDD
@itsoverforme32445: Jaki argument jeszcze chcesz? Absolutnie nigdzie w realnym świecie zdrowi umysłowo nie mają takiej ilości copium i nienawiści do po prostu przeciętnych ludzi, chociaż nawet ci chorzy nie idą w taką spiralę zaparcia. Absolutnie wyimaginowany pogląd na świat i traktowanie każdego przypadku jako hurr durr wyjątek od reguły pozatym jak brzydki ma dziewczynę to beta bankomat pewnie XD
@Dazo: Podobno teraz wiele szkół tańca przyjmuje już tylko pary. Czyli żeby sobie potrzymać za rękę musisz już kogoś mieć. Wcale mnie nie dziwi takie podejście, bo szkoły tańca to co do zasady nie są miejsca żeby próbować wyrywać laski. Tak się kończy słuchanie porad różnych kołczów uwodzenia.
Dokłądnie tak - to środowisko nazywa się społeczeństwo.

Stary co ty myślisz, że krzywy ryj to za mało żeby być wyśmiewanym w każdym towarzystwie w jakim się jest? Nawet w dorosłym życiu w pracy dorosli ludzi pytali się mnie "czemu masz tak dziwną twarz?" tak jakby oczekiwali wyjaśnienia, że taka mi się podobała.


@HeavyMagicMissle: Stary, a może przy okazji wyczuwają, że jesteś ciotą? Wystarczyło, że za czasów szkolnych wybłagasz rodziców/dziadków o
@Dazo

Absolutnie nigdzie w realnym świecie zdrowi umysłowo nie mają takiej ilości copium i nienawiści do po prostu przeciętnych ludzi,


Powiedz to ludziom z fb co piszą ze niski facet to nie człowiek, albo że do gazu.
Zachowujesz się jak nauczycielka co w dupie ma że klasa maltretuje ofiarę a problem zauważa wtedy gdy ofiara się odwinie, no bo jak to tak żeby ten niski, biedny dzieciak podniósł na kogoś rękę.
Masz
@wiemwiecejnizty: Branie na poważnie tego że niski facet to nie człowiek to już sroga projekcja bo ten żart zaczęli mężczyźni tylko dlatego bo wyżsi koledzy mieli z laskami łatwiej XD

Tak sam sobie zasłużył bo zamiast chodzić do szkoły powinien był przyjąć blackpill i frustrować się w internecie