Wpis z mikrobloga

@userrrr: Przecież Avilla jedyne co miała lepiej od jakiegoś Sony Ericssona to panel dotykowy, w tych „smartfonach” funkcje to był odtwarzach MP3 i 120MB pamięci
@jukel: No właśnie nowość w tamtych czasach to był dotykowy ekran. Pamiętam późniejszą reklame podajże to były z samsungiem galaxy ave i można było go wybrać chyba w coca coli w ogóle dawne konkursy były lepsze, bo częściej człowiek coś wygrał np w laysach kiedyś mogłeś znaleźć w paczce banknoty od 10 PLN do chyba 100 PLN z tym ze 100 PLN to było rzadkie, najczęściej znajdywalo sie 10 PLN albo
@jukel: Ale to były pierwsze smartfony tylko wtedy nikt tak tego nie nazywał, bo nie było takiego slowa jak "smartfon", ale avilla spokojnie mogłaby obsłużyć google play gdyby jej zmienić system na android ¯_(ツ)_/¯
@Lolenson1888: oczywiście, mój wyjściowy numer za gowniaka- dzwoniło się pod randomowy numer do jakiejś baby:
- dzień dobry, ja dzwonię w sprawie liści
- jakich liści?
- tych co sobie pani tsipe czyści
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolenson1888: O kurde, jestem tak stary, że pamiętam jak w książce telefonicznej sprawdzałem numer do kumpla ... i go znalazłem. Zamiast przepsiać gdzieś to często otwierałem książke i tam ten numer sprawdzałem. Eh masakra.
@Piw_Benzyna: Jest tylko jedna avilla typie nie odróżniakący telefonów klasycznych od smartfonów, pociągnęłaby lekkim ujem. Możemy się założyć. Kupie aville na olx i wgram do niej androida, jeszcze Ci z niej odpisze na wykopie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętacie książki telefoniczne? xD

Czasy powszechnych telefonów stacjonarnych + brak regulacji RODO = można wystalkować każdego. xDD


@Lolenson1888: kiedyś w blokach na parterze była lista kto w jakim mieszkaniu dokładnie mieszka ;) oprócz tego, żę w ks. tel był numer budynku na danej ulicy pod danym nawiskiem

Najlepsze, że to były czasy w których ostrzegano przed OBCYMI W INTERNECIE a teraz te wszystkie RODO i wszyscy chowają się w internecie przed