Wpis z mikrobloga

#gielda #us100 pięknie sobie wczoraj rozrysowalem górne/dolne ograniczenie trendu, do teraz sie śmieje :) (screen 1). dobrze ze puściłem moje L po północy.. Ogolnie moja próba łapania dołków skończyła sie jak zwykle - srogim #!$%@?. Przed 15.30 wydawało mi sie ze to okazja na dołka, byłem nawet ciut na plusie, ale @xtb srogo sie zawiesiło. Naprawdę srogo. Pare min zwiechy. Jak wszedłem przez kompa z plus 1k zrobiło sie minus 2. To czekałem aż ske wyzeruje ale niestety nie. Potem było pare prób szukania dola - ostatnia na screenie. Cóż - jadę teraz na pare dni na narty, wyłączam apke, a po powiecie biorę zie za rady kolegi DJ007 gram tyko rozsądnym depo i siadam do nauki teorii. Cóż miał być hotel 5 gwiazdkowy, w tym roku dzieciaki będą sie musiały zadowolilic apartamentem ze śniadaniem (bez basenu, #!$%@? dramat!) miłego wieczora. Swoją droga musze głębiej wejść w mój umysł hazardzisty, bo co mnie na takim trendzie spadkowym podkusiło grac dzisiaj longi to nie wiem.
40latek - #gielda #us100 pięknie sobie wczoraj rozrysowalem górne/dolne ograniczenie ...

źródło: A6800D3B-D301-4D25-B1AF-CE46376FE9F8

Pobierz
  • 24
@40latek: problem masz wiecznie ten sam i juz kilka osób zwracało ci na to uwagę: ZARZĄDZANIE RYZYKIEM, jeśli tego nie będziesz robił, to wiecznie będziesz tylko dawca kapitału. Wydaje mi się, ze świadomie lub podświadomie liczysz na jakiś grubszy strzał i dlatego uruchamiasz większe loty, czy tak jak ostatnio ładujesz w pozycje na chwile przed wynikami Apple, to zawsze zle się kończy, na takie ruchy można sobie pozwolić od czasu do
@maniek74: tak Maniek, zarządzanie ryzykiem oraz granie „na spokojnie” po czym mi coś w mózgu strzela i podejmuje słabe decyzje. W pokerze miałem tak samo, potwflmem budować kapitał i w jeden wieczor rozwalić cały miesiąc zysków. Musze ogarnąć mindset i zrobić sonie jakaś listę zasad (przrwa 5 min przed postawieniem kolejnego zakładu po wejściu SL, checklosta, czy dany zakład ma sens. Jak to ogarnę to będę bogaty
Poza tym w życiu
@40latek: spróbuj pograć przynajmniej 2-3 tyg w ten sposób, ze skupiał się będziesz tylko na tym, aby nie złamać żadnej z wyznaczonych wcześniej przez siebie zasad i to traktuj jako cel, a nie ugranie jakiejś konkretnej kwoty
@40latek: no cóż to miałeś koszmarnego pecha ze apka tylko tobie zamuliła, a pokazuje ci się okienko wczytywania które występuje przy „braku zasięgu”. Brałeś kąpiel z bidenem czy jak?