Wpis z mikrobloga

#przegryw
Rozwala mnie to jak patrzycie na wszystkie rady typu pójdź na siłownię albo na kurs tańca. Ojojoj pójdź na siłownię, zacznij tańczyć, gówno to da skoro mam #!$%@? ryj i niski wzrost reeeeeeee....

#!$%@? ryj i niski wzrost nie mają znaczenia!

Oczywiście, że #!$%@? mają, jak się przegrało w genetycznym lotto to pewnie że jest trudniej. Siłownia, taniec, jakiekolwiek hobby nie są magicznym remedium, ale pomagają.

Jakiś czas temu poszedłem na basen po raz pierwszy od dawna i to co strasznie rzuciło mi się w oczy to beznadziejna postawa większości mężczyzn. Siłownia, taniec, basen czy jakikolwiek ruch sprawią, że zamiast wyglądać jak totalny creep będziecie (tu do tych co przegrali lotto) po prostu brzydcy i niscy. A to już jest parę oczek w górę. Nie będziecie 7/10 ale skoczycie z 2/10 chociaż do tej 5/10.

Kobiety zamiast traktować was jak creepa zaczną traktować przynajmniej neutralnie - a to już droga do wyjścia z przegrywu. Laski faktycznie lecą tylko na topke mężczyzn. Więc sam fakt, że będziecie traktowani neutralnie stawia was w pozycji większości osób.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mlody_jeczmien: Właśnie są dowody, sam przytoczyłeś jeden związany z wdrukowywaniem gdzie dziecko nie czuje popędu seksualnego do rodziców i rodzeństwa, ale do innych osób zbliżonych genetycznie już tak. Wiesz dlaczego tak cicho o wdrukowywaniu? Bo żyjemy w czasach LGBT, gdzie nie ma zgody na to, że preferencje mogą być wpojone za pomocą środowiska. Inny ciekawy przykład wdrukowywania to małpy wychowane przez człowieka, które zalecały się do swoich opiekunów. Przynajmniej samice.

Co do tych siatek to odnoszę się do wzrostu kobiet, które zaczynają się od 154 cm, więc jak najbardziej taki facet 160 cm+ ma nawet duże pole manewru sięgające nawet 25% wszystkich kobiet, które są maksymalnie 1 cm wyższe. Przynajmniej ja mam takie odczucia, że 160 cm to nie jest tak mało. Więc taka para nie wyglądałaby dziwnie nawet w kwestiach kulturowych.

Nie pomyliło mi się. Na przykład ptaki potrafią sobie wdrukować człowieka w początkowych godzinach życia jako swojego rodzica. Po czym staje się on rodzicem na całe życie, a prawdziwi rodzice będą obojętni dla takiego zwierzęcia. U ludzi ten proces przebiega wolniej, ale też występuje. Tak właśnie działa miłość, pierwsza poważna partnerka jest wpajana jako ideał piękna, ale nie wiem czy musi dojść do kontaktów seksualnych. I teraz powiem ci ciekawostkę z własnego życia, moja dawna największa miłość nosiła okulary. Po tym doświadczeniu do dziś mój mózg uznaje praktycznie każdą młodą kobietę w okularach za atrakcyjną. heh Na własnej skórze przekonałem się jak działa wpojenie i podejrzewam, że wolność seksualna może mieć duże przełożenie na wzrost liczy osób homoseksualnych. Jeśli na przykład dwie dziewczyny zaczną ze sobą obcować i sobie wpoją złe
Sarmataa - @Mlodyjeczmien: Właśnie są dowody, sam przytoczyłeś jeden związany z wdruk...

źródło: 1000

Pobierz
  • Odpowiedz