Wpis z mikrobloga

Gdzie się teraz szuka dziewczyny? Skończyłem niedawno wieloletni związek i chyba jestem gotowy na nowy.
Ostatni raz na randce byłem 8 lat temu, wtedy raczej poznawało się kobiety w szkole, na studiach albo w klubie. Teraz to się wszystko przeniosło do internetu? Powinienem założyć tindera? Czy są jakieś inne alternatywne aplikacje, którymi warto się zainteresować?

#zwiazek #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder
  • 12
@hsossd: Nie bez przesady, taka prawda o Tinderze, tam laski ostro pilnują wzrostu, zdarzyło mi się parę razy, że to było to pierwsze pytanie w konwersacji XD
Powiem tak, da się tam poznać kogoś do związku, ale trzeba się przedrzeć przez kilometry karyńskiego bagna, które ma wymagania z kosmosu, a w opisie Netflix & chill i podróże, a jedyne co ma do zaoferowania, to siebie :)
Ja swoją różową poznałem finalnie
@DJRuraWydechowa: w celach stricte rozrywkowych nie trzeba być ultra chadem, żeby dla sportu czasem popeklować, co do związku się nie wypowiem bo to raczej jednostkowe sytuacje na tinderze a ja używałem tylko 4fun
@wygryw12cm Gówno prawda z tym Tinderem. Ja uważam, że tinder to spoko miejsce. Ja nie mam mordy 8/10 i ledwo naciągane 170cm, a miałem dwie dziewczyny z Tindera. Na tinderze niekoniecznie chodzi o Twoj ryj, tylko to czy umiesz pisać normalnie, a nie, że 5 minut znajomości i piszesz jej czy możesz włożyć siur w jej bagine xD
Oczywiście to zależy kto czego szuka.

Moim zdaniem warto spróbować.