Wpis z mikrobloga

@card_man: dlatego wydaje mi się, że już wtedy ruska agentura działała prężnie. PiS słusznie zbiera cięgi za rozwalanie tego kraju, ale w tamtej sytuacji zachowali się wzorowo. Nawet uważam, że wyskok Kaczora z misją pokojową był dobrym zagraniem, żeby rozbujać temat jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
  • 7
@napster92: jeszcze wtedy, jak byli nasi, to chyba wojska ruskie były pod Kijowem.
Na wykopie obecnie jest taka atmosfera jak w 2014/2015. Wtedy też można było cisnąć po PO, a teraz można cisnąć po PIS z byle czym i są plusy. Żeby nie było, jestem antypisior, ale jednak nie można wszystkiego doktrynalnie krytykować bo PIS
  • Odpowiedz
  • 0
@FoxX21: są to reprezentanci twojego kraju, skoro ich nazywasz pionkami tzn. że każdy następny i poprzedni też nim był/będzie. Wbrew pozorom politycy obojętnie czy rządzą Ci czy Ci, mają takie same możliwości
  • Odpowiedz
są to reprezentanci twojego kraju


@card_man: może i są, ale ja na nich nigdy nie głosowałem i nie popieram ich. tym bardziej, że te osoby robią nagonki i atakują zwykłych ludzi tylko za to kim są, kogo kochają, w co wierzą czy co jedzą
  • Odpowiedz
@card_man: bo jedni tam pojechali zobaczyć czy da się coś ukraść, a drugi pojechał zobaczyć co można zrobić żeby kacap bardziej skwierczał podczas obróbki termicznej
  • Odpowiedz