Wpis z mikrobloga

Zachmurzone niebo przed burzą, kiedy już jest ciemno od chmur, ale jeszcze nie pada, szalejący wiatr poprzedzający ulewę, dźwięki odległych grzmotów i temperatura dostatecznie wysoka, by móc przebywać na dworze na krótki rękaw.
#pogoda ##!$%@?
mariobit - Zachmurzone niebo przed burzą, kiedy już jest ciemno od chmur, ale jeszcze...

źródło: cgbHTMwTCB90twxL

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@mariobit: Ależ dobrze mi się kojarzy takie niebo, to uczucie lekkiego niepokoju i myśli jakie to atrakcje dla nas pogoda przygotowała. Podobnie jak wyżej koliega, siedzieć na balkonie, czuć ten wiatr i patrzeć
  • Odpowiedz
@mariobit: Ja lubię taką pogodę jak jestem już gdzieś schowany. Raz przeżyłem burzę w lesie będąc na rowerze i to nie jest coś czego bym komuś kiedyś życzył (i to była jedna z tych większych burz, miesiąc przed słynną nawałnicą kiedy się w sumie o tym nie myślało i nie było alertów).
  • Odpowiedz
@mariobit: najgorsze są ostatnie minuty przed taką zajebistą burzą ulewą xD
robi się tak mega parno ,że człowiek siedząc w bezruchu robi się taki mokry aż z głowy kapie

później 30min ostrej ulewy i mega rześkie powietrze

coś pięknego
  • Odpowiedz
@mariobit: Wielka spiekota, nagle nadciągają chmury i rozpoczyna się szalejący wiatr, obserwujesz te wielkie, ciemne olbrzymy z podziwem, w oddali słychać grzmoty, a serce z ekscytacji bije szybciej, powietrze nagle staje się jakby łatwiejsze do oddychania i zaczynają padać grube krople deszczu, które wielkimi kleksami odbijają się na asfalcie, częstotliwość z jaką uderzają o bruk jest coraz większa, przeradza się w prawdziwą pompę z nieba, która trwa bardzo krótko, jednak mimo
  • Odpowiedz