Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze \ () /

1. W naszym poprzednim wpisie informowaliśmy o tym, że jedno powiadomienie - w zależności od klikniętego obszaru - może kierować bezpośrednio do wołania lub (jeśli kliknięto w link) do głównego widoku wpisu lub znaleziska. Tak to działało w poprzedniej wersji serwisu. I niestety nie sprawdziło się. Zauważyliśmy, że wielu z Was wciąż gubi się w tych założeniach. Chcąc przejść do treści, w której Was zawołano, trafiliście na główny widok wpisu lub znaleziska, a nie tam gdzie o Was wspomniano.

Uprościliśmy więc to założenie. Obecnie powiadomienie zawsze kieruje do miejsca, w którym Was zawołano, bez względu na obszar w powiadomieniu, który klikniecie ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać... Obecnie rozwiązaliśmy ten problem - powiadomienia można otwierać w nowej karcie! Nie planujemy tego zmieniać!

3. Wprowadziliśmy również poprawkę, która spowoduje, że osoby, tagi oraz domeny z czarnych list nie będą już widoczne w głównych widokach serwisu (strona główna, wykopalisko, mikroblog, hity, najnowsze znaleziska, obserwowane). Wiemy od Was również, że zależy Wam na przywróceniu możliwości zwijania komentarzy osób z czarnych list. Pracujemy obecnie nad tym rozwiązaniem, w kolejnych aktualizacjach poinformujemy Was o wdrożeniu tej poprawki ツ

A teraz czas na pytanie!
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić? A może podzielicie się tutaj swoimi ulubionymi kategoriami z innymi Wykopowiczami? \ () / Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!


#wykopchangelog #walentynki #nowywykop #wykop #naprawiamy #internet
Pobierz
źródło: Wykop
  • 199
hahahhahahahaha ty w swoim wolnym czasie, za free, naprawiasz portal, który dostaje milionowe dofinansowania z naszych podatków, nie wspominając o kasie od orlenu? Tag przegryw, to zdecydowanie za mało. Znajdź sobie facet hobby, a nie dajesz się wykorzystywać w tak bezczelny sposób.


@justypl: ale ja mam autyzm, dlaczego się ze mnie śmiejesz? :(

To bardzo niemiłe z Twojej strony.
@wykop: dlaczego jak kliknę w te #!$%@? powiadomienia tagowe to ciągle 1 najwyższy post jest usunięty, NOSZ NA ŚMIECIA białka NAPRAWCIE TO #!$%@? idioci
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić? A może podzielicie się tutaj swoimi ulubionymi kategoriami z innymi Wykopowiczami? \ () / Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!


@wykop: Fajnie byłoby móc usuwać kategorie, których się mieć nie chce. Zajmują tylko miejsce i sprawiają, że dostęp do własnych kategorii wymaga skrolowania.

Przyznam
Aplikacja na Androida dalej wyświetla treść, ale działa jak padaka. Najlepsze jest otwieranie załączonego obrazka xD
@wykop: Kiedy będą jakieś nowe usprawnienia? Na razie, ślimaczym tempem, przywracacie wszystko co było w poprzedniej wersji.

Wysyłanie wiadomości za pomocą CTRL+ENTER nadal nie działa.
@wykop: minął mi cały urlop a ta strona dalej leży i kwiczy.
Ludzie uciekli i chyba był właśnie takie cel. Połowa ludzi znikła na dobre bo skoku aktywności nie widzę na hejto takiego więc gratulacje
2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać... Obecnie rozwiązaliśmy ten problem - powiadomienia można otwierać w nowej karcie! Nie planujemy tego zmieniać!


@wykop:
1) po kliknięciu w powiadomienie nadal jest ono widoczne w podglądzie, zamiast zwolnić miejsce kolejnemu
2) czytanie wpisów bezpośrednio ze strony tagu nie wygasza powiadomień - te samy wpisy widnieją tam jako nieprzeczytane
3) nadal
@wykop: paginacja w tym serwisie to jakiś żart. Co Wy macie za biedronkowe serwery, że nie jesteście w stanie od razu podać całości contentu tylko trzeba skraweczkami podawać, bez przesady. Tak, w starym wykopie też było ale limit był o wiele większy. Dzisiaj szukałem czegoś w ustawieniach i profilu (BTW gdzie się podziała lista wszystkich notatek o innych użytkownikach?) i jak trafiłem na #czarnolisto tagów to się złapałem na głowę, że
Szczerze to te nowe kategorie własne do mnie nie przemawiają. Miło, że wracacie do tego aby wołać we właściwe miejsca bo bez tego, to można je w ogóle wyłączyć. Mam nadzieję, że będzie to działać w aplikacji mobilnej.

Chciałbym bardzo aby można znów podejrzeć WŁASNE. Komentarze pod wpisami w aplikacji, podobnie jak własne wpisy oraz komentowane. Bez tego serwis jest dla mnie nie do użytku. Mam nadzieje, ze małymi krokami wrócicie do
@wykop: serio gównopoprawki, które powinny być wprowadzone w pierwszych dniach działania serwisu, robicie dopiero teraz? Wchodząc niezalogowanym na mikroblog, wszystko #!$%@? magicalem. Taka publicznośc wam została. No i spamkonta.
@wykop: w sprawach miłosnych wszystko gra, ze tak zaczne od końca. A wracajac do wykopu, to dalej nie działa czarna lista - caly czas widze posty osob lub tagi ktorych nie chce ogladac ( pato mma, kleopatrixx non sto wysyla mi wiadomosci o znaleziskach ktorych czytac nie chce) Pytanie: czy macie zamiar cos zrobic z trollami pokroju „ruinator” ktory to w ciagu 8 miesiecy działalnosci konta ma prawie 9000 znalezisk tyle