Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze \ () /

1. W naszym poprzednim wpisie informowaliśmy o tym, że jedno powiadomienie - w zależności od klikniętego obszaru - może kierować bezpośrednio do wołania lub (jeśli kliknięto w link) do głównego widoku wpisu lub znaleziska. Tak to działało w poprzedniej wersji serwisu. I niestety nie sprawdziło się. Zauważyliśmy, że wielu z Was wciąż gubi się w tych założeniach. Chcąc przejść do treści, w której Was zawołano, trafiliście na główny widok wpisu lub znaleziska, a nie tam gdzie o Was wspomniano.

Uprościliśmy więc to założenie. Obecnie powiadomienie zawsze kieruje do miejsca, w którym Was zawołano, bez względu na obszar w powiadomieniu, który klikniecie ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać... Obecnie rozwiązaliśmy ten problem - powiadomienia można otwierać w nowej karcie! Nie planujemy tego zmieniać!

3. Wprowadziliśmy również poprawkę, która spowoduje, że osoby, tagi oraz domeny z czarnych list nie będą już widoczne w głównych widokach serwisu (strona główna, wykopalisko, mikroblog, hity, najnowsze znaleziska, obserwowane). Wiemy od Was również, że zależy Wam na przywróceniu możliwości zwijania komentarzy osób z czarnych list. Pracujemy obecnie nad tym rozwiązaniem, w kolejnych aktualizacjach poinformujemy Was o wdrożeniu tej poprawki ツ

A teraz czas na pytanie!
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić? A może podzielicie się tutaj swoimi ulubionymi kategoriami z innymi Wykopowiczami? \ () / Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!


#wykopchangelog #walentynki #nowywykop #wykop #naprawiamy #internet
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze \ (•◡•) /

1. W naszym poprzednim wpisie informowali...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 199
@wykop: Nadal jest błąd związany z powiadomieniami. W poprzedniej wersji było tak:
-Daję wpis
-Dostaję 30 komentarzy
-Mam dzięki temu 30 powiadomień
-Wchodzę we wpis, klikając w powiadomienie
-Reszta powiadomień znika, bo strona widzi, że skoro wszedłem w mój wpis, to wyświetlałem pozostałe komentarze

Teraz jest tak:
-Daję wpis
-Dostaję 30 komentarzy
-Mam dzięki temu 30 powiadomień
-Wchodzę we wpis, klikając w powiadomienie
-Mam dalej 29 nieodczytanych powiadomień dotyczących komentarzy, które
No i dlaczego powiadomienia dotyczą wielu usuniętych wpisów? Ktoś usuwa wpis, a powiadomienie zostaje, klikasz - "brak strony" xD


@Lapidarny: To akurat nie jest coś nowego, tak było również na starym wykopie.
@wykop: Ładnie musi się palić pod dupą, skoro po tylu latach nagle zaczynacie pytać użytkowników o zdanie. (choć lepiej późno niż wcale) Smutne, że widać po reakcji ludzi, że nawet porządnych testów UX/UI na sensownej grupie badawczej nie zrobiliście. Tylko projekt, wdrożenie, i zobaczymy. Na co komu testy użyteczności, pogłębione wywiady czy testy A/B. Lepiej sprawdźmy w praniu. Podejście podobne do mojego byłego pracodawcy, który swoje założenia opierał o wieczorne rozmowy
@wykop ok a co zrobiliście z apką? ja używam głównie jej, nie mogę zawołać kilku osób na raz ani im odpowiedzieć, muszę robić kilka wpisów i każdemu pisać to samo, w poprzedniej wersji apki dało się to zrobić
@wykop:

I przy okazji, jak spędzacie dzisiejszy dzień zakochanych, jakie plany na wieczór? Opowiadajcie! (♡)


Na przeklinaniu dewów za następujące prblemy z nowym wykopem.

1. Korzystanie na telefonie nie jest już możliwe, strona ładuje się minutę. Tak mam stary mało wydajny telefon a na nim Firefox, ale stary wykop ładował się w sekundę czy dwie a nowy minutę.

2. Po co w znalezisku opis skoro go ucinacie.
@wykop: proszę o wyjaśnienie jak działają obserwowane.

Sądziłem, że w "Profilach" będę widział wpisy (a czy komentarze też?) autorstwa osób, które obserwuję. W "Tagach" wpisy otagowane tagami, które obserwuję. A "Wszystkie" to suma powyższych zbiorów we wspólnym widoku. Tymczasem we "Wszystkich" widzę wpisy, których nie mam w "Tagach". To jak to jest?