Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze \ () /

1. W naszym poprzednim wpisie informowaliśmy o tym, że jedno powiadomienie - w zależności od klikniętego obszaru - może kierować bezpośrednio do wołania lub (jeśli kliknięto w link) do głównego widoku wpisu lub znaleziska. Tak to działało w poprzedniej wersji serwisu. I niestety nie sprawdziło się. Zauważyliśmy, że wielu z Was wciąż gubi się w tych założeniach. Chcąc przejść do treści, w której Was zawołano, trafiliście na główny widok wpisu lub znaleziska, a nie tam gdzie o Was wspomniano.

Uprościliśmy więc to założenie. Obecnie powiadomienie zawsze kieruje do miejsca, w którym Was zawołano, bez względu na obszar w powiadomieniu, który klikniecie ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać... Obecnie rozwiązaliśmy ten problem - powiadomienia można otwierać w nowej karcie! Nie planujemy tego zmieniać!

3. Wprowadziliśmy również poprawkę, która spowoduje, że osoby, tagi oraz domeny z czarnych list nie będą już widoczne w głównych widokach serwisu (strona główna, wykopalisko, mikroblog, hity, najnowsze znaleziska, obserwowane). Wiemy od Was również, że zależy Wam na przywróceniu możliwości zwijania komentarzy osób z czarnych list. Pracujemy obecnie nad tym rozwiązaniem, w kolejnych aktualizacjach poinformujemy Was o wdrożeniu tej poprawki ツ

A teraz czas na pytanie!
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić? A może podzielicie się tutaj swoimi ulubionymi kategoriami z innymi Wykopowiczami? \ () / Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!


#wykopchangelog #walentynki #nowywykop #wykop #naprawiamy #internet
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze \ (•◡•) /

1. W naszym poprzednim wpisie informowali...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 199
@wykop: Czemu naciśnięcie Wykop u góry nie odświeża już strony głównej? Nie może być takiej funkcjonalności jak w starej wersji strony? Strasznie irytujące jest to, że ten przycisk jest nieaktywny i będąc na stronie głównej i trzeba naciskać F5, żeby sprawdzić, czy pojawiło się coś nowego.
Ja na przykład chciałbym się dowiedzieć jak to właściwie działa. Stworzyłem sobie kategorię 'Poznań', gdzie dodałem tylko ten tag: #poznan

I wchodząc do kategorii mam od góry trzy znaleziska, które dostały się na główną, czwarte jest takie, które sie na główną nie dostało, później znów kilka z głównej i jakieś, które się na główna nie dostało.

Więc jakie treści tam wpadają? Jeśli te z głównej - to nie działa. Jeśli wszystkie -
@wykop:
Fajnym usprawnieniem, porządkującym nieco to co chcemy widzieć w głównym feedzie, była by możliwość zablokowania tagu, ale po dodaniu go do kategorii własnej, nadal można by go było przeglądać. Taka blokada, żeby w czasie meczu czy innego wydarzenia, wyświetlane były gorące z pozostałych tagów, ale jednocześnie w razie potrzeby mieć do niego dostęp przez kategorie.
Mateusz Morawiecki zablokował nczas za to że ich publicysta ujawnił agenturalną przeszłość Mateusza Morawieckiego. Taka zemsta wbrew prawu.


@look997: Tak, ale wykop blokuje Nczas już od czasu otwarcia tej tragedii zwanej "nowym wykopem" czyli od połowy stycznia, najpierw myślałem że to tymczasowy błąd, ale wygląda na to że jest to celowe działanie i mowa jest jeszcze o kilku innych portalach, które z jakiś względów są niewygodne, niestety z racji niedoskonałości tego
Fajnym usprawnieniem, porządkującym nieco to co chcemy widzieć w głównym feedzie, była by możliwość zablokowania tagu, ale po dodaniu go do kategorii własnej, nadal można by go było przeglądać. Taka blokada, żeby w czasie meczu czy innego wydarzenia, wyświetlane były gorące z pozostałych tagów, ale jednocześnie w razie potrzeby mieć do niego dostęp przez kategorie.


@rabdib: Zobacz opis mojej propozycję wyżej " Własna czarna lista wewnątrz kategorii i wyszukiwarki i wyłączanie
@wykop: Gdy klikam w powiadomienie środkowym przyciskiem myszy, żeby otworzyć je w oddzielnej karcie, to otwierają się dwie karty i przerzuca mnie do jednej z nich. Wcześniej było dobrze, otwierałem kolejne powiadomienia na kolejnych kartach i dopiero później przeglądałem. Tak się dzieje w Firefox.
mowa o tym aby odczytane powiadomienia do wołania znikały na dole a nieodczytane były u góry


@Lapidarny: Nie, tu jest mowa o różnych rzeczach. W żadnym komentarzu nie odnosiłem się do tej kwestii. W komentarzu, który wspomniałem, odpowiedziałem komuś, kto wprost zapytał jak otworzyć link z powiadomienia w nowym oknie.
@wykop: @a__s Dla mnie świetną funkcjonalnością, którą moglibyście dodać do kategorii jest limit plusów po którym wpis trafia do kategorii. Tej funkcjonalności mi najbardziej brakuje ze starego wykopu. Wtedy. w sekcji najlepsze na każdym tagu wpis lądował po otrzymaniu 6 plusów. A w nowym wykopie ten limit podnieśliście znacznie.

Więc skoro nie chcecie przywrócić poprzedniego limitu 6 plusów to przynajmniej dodanie tej możliwości do kategorii byłoby jakimś rozwiązaniem.
Smuci mnie to