Wpis z mikrobloga

@Van-der-Ledre: nie ma nic pewnego, to że ktoś tam z rządu usa coś mówi nie znaczy że tak jest, myślę że nawet jeśli to byłyby balony to nie mogą tego oficjalnie potwierdzić, bo jakby to wyglądało? chiny latają dronami/balonami nad stanami, i nikt nic z tym nie robi? więc idą w ufo
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: patrzyłem sobie na flightradar bo tam latała ta cysterno-samolot US army nad tymi jeziorami i najpierw nad jednym krążyła później nad drugim w #!$%@?. Odświeżałem w międzyczasie wykop i nagle zobaczyłem że zastrzelili ten obiekt, no to patrze z powrotem na ten samolot a ten dalej lata w kółko xD no myśle sobie że pewno go szukają go teraz. Później chwile nie patrzyłem, luknąłem i nad kolejnym później jeziorem parę
  • Odpowiedz
przeleciał miliony lat świetlnych z prędkością 200 000 tys kilometrów na sekundę na nie umie uciec przed F22 co w porywach leci 1500 kilometrów na godzinę?


@muciek112: z jednej strony śmieszki śmieszkami, ale z drugiej nabieranie prędkości w przestrzeni kosmicznej i w atmosferze to dwie różne sprawy :)

voyager 1 porusza się obecnie z prędkością 61 500 km/h do czego nie potrzebne są mu nawet silniki
  • Odpowiedz