Wpis z mikrobloga

@pomidorowymichal1: a w którym miejscu pisałem o kosmitach? Wiemy że nie był to balon. Wiec dlaczego obracają kota ogonem i zaczynają mówić że jednak balony? Wolałbym gdyby powiedzieli ze z uwagi na bezpieczeństwo etc nie moga ujawnić co to. A nie kłamać jak tusk.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1535185,amerykanie-zestrzelone-nad-alaska-i-kanada-obiekty-balony.html


@vitovia: https://www.reuters.com/world/us/us-officials-believe-flying-objects-over-alaska-canada-were-balloons-schumer-2023-02-12/

„Wierzą, że były (balony), tak, ale znacznie mniejsze niż pierwszy” – powiedział Schumer.

Biały Dom powiedział tylko, że niedawno zestrzelone obiekty „nie bardzo przypominały” chiński balon, powtarzając opis Schumera jako „dużo mniejsze”.


Nie wiedzą co to jest, ale podejrzewają że to mogą być mniejsze balony. Podkreślam: nie wiedzą, podejrzewają.
na początku wykluczono balony, teraz wierzą że balony A jutro będą pewni że balony.

@vitovia: no i? Najpierw założyli coś innego, ale się pomylili. Potem uznali, że może to jednak to. A jutro znajdą i potwierdzą.
Radzę odłożyć folię z powrotem do szuflady.
@CytrynowySorbet: nad phoenix też tłumaczyli ze balony, tylko nie wytłumaczyli dlaczego świeciły. Dla ograniczonych mózgów które wierzą tylko w to co mogą dotknąć to bardzo dobre wyjaśnienie. Nie trzeba zmuszać się do myślenia.
nad phoenix też tłumaczyli ze balony, tylko nie wytłumaczyli dlaczego świeciły.

@vitovia: wystarczy spędzić 2 minuty na wikipedii, aby wiedzieć, że kłamiesz. Balony miały podczepione flary, co zostało potwierdzone niezależnie przez policję i samego "wypuszczacza"
@vitovia: tak, tak, wiem. Motomyszy z marsa.

To może zmienić Twoje życie:)


@vitovia: no, szurów przestanę traktować jak debili, a zacznę jak chorych psychicznie.

Daj link do tego, co mam obejrzeć. I jeśli coś dasz, to jestem pewny, że akurat tych ćwiczeń wojskowych, podpisując, że to te balony z helem.
@CytrynowySorbet: tak wiem, trudne pytanie. Bo obie teorie są równie śmieszne jak fakt że gdzieś indziej w kosmosie też może istnieć życie.
Tak jak mówiłem, prościej wierzyć w to co nam powiedzą bo wtedy nie trzeba myśleć ani się zastanawiać.