Wpis z mikrobloga

  • 1
@some_ONE: rządowe przekazy zaczynają "sugerowac" że jednak balony. Za dwa dni powiedzą że tak, to były balony i pokaza jakieś pasujące szczątki.
  • Odpowiedz
  • 0
@pomidorowymichal1: a w którym miejscu pisałem o kosmitach? Wiemy że nie był to balon. Wiec dlaczego obracają kota ogonem i zaczynają mówić że jednak balony? Wolałbym gdyby powiedzieli ze z uwagi na bezpieczeństwo etc nie moga ujawnić co to. A nie kłamać jak tusk.
  • Odpowiedz
https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1535185,amerykanie-zestrzelone-nad-alaska-i-kanada-obiekty-balony.html


@vitovia: https://www.reuters.com/world/us/us-officials-believe-flying-objects-over-alaska-canada-were-balloons-schumer-2023-02-12/

„Wierzą, że były (balony), tak, ale znacznie mniejsze niż pierwszy” – powiedział Schumer.

Biały Dom powiedział tylko, że niedawno zestrzelone obiekty „nie bardzo przypominały” chiński balon, powtarzając opis Schumera jako
  • Odpowiedz
na początku wykluczono balony, teraz wierzą że balony A jutro będą pewni że balony.

@vitovia: no i? Najpierw założyli coś innego, ale się pomylili. Potem uznali, że może to jednak to. A jutro znajdą i potwierdzą.
Radzę odłożyć folię z powrotem do szuflady.
  • Odpowiedz
  • 0
@CytrynowySorbet: nad phoenix też tłumaczyli ze balony, tylko nie wytłumaczyli dlaczego świeciły. Dla ograniczonych mózgów które wierzą tylko w to co mogą dotknąć to bardzo dobre wyjaśnienie. Nie trzeba zmuszać się do myślenia.
  • Odpowiedz
nad phoenix też tłumaczyli ze balony, tylko nie wytłumaczyli dlaczego świeciły.

@vitovia: wystarczy spędzić 2 minuty na wikipedii, aby wiedzieć, że kłamiesz. Balony miały podczepione flary, co zostało potwierdzone niezależnie przez policję i samego "wypuszczacza"
  • Odpowiedz
  • 0
@CytrynowySorbet: obejrzyj sobie nagrania z phoenix. Jeśli wiesz jak świeci flara to porównaj z tym co było.
Tylko ostrzegam, trzeba będzie zmusić się myślenia. To może zmienić Twoje życie:)
  • Odpowiedz
@vitovia: tak, tak, wiem. Motomyszy z marsa.

To może zmienić Twoje życie:)


@vitovia: no, szurów przestanę traktować jak debili, a zacznę jak chorych psychicznie.

Daj link do tego, co mam obejrzeć. I jeśli coś dasz, to jestem pewny, że akurat tych ćwiczeń wojskowych, podpisując, że to te balony z helem.
  • Odpowiedz
  • 0
@CytrynowySorbet: tak wiem, trudne pytanie. Bo obie teorie są równie śmieszne jak fakt że gdzieś indziej w kosmosie też może istnieć życie.
Tak jak mówiłem, prościej wierzyć w to co nam powiedzą bo wtedy nie trzeba myśleć ani się zastanawiać.
  • Odpowiedz