Wpis z mikrobloga

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-co-vime-o-neidentifikovanych-objektech-sestrelenych-nad-amerikou-40422715
Po czesku ale idzie zrozumieć.
"Amerykanskie myśliwce na przyrządach widziały obiekt jako samolot", nie jako balon. I zaznaczono że były to całkiem inne obiekty niż chiński balon.
Więc dlaczego teraz usiłują nam wmówić że jednak balony?
#ufo #usa #kanada
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@CytrynowySorbet: ciągle nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Aż tak trudne? Są tylko te dwie teorie tłumaczące nasze pochodzenie.
Jeśli wierzysz w spaghetti to co było pierwsze? Człowiek czy spaghetti?
  • Odpowiedz
@vitovia: ty pierwszy zignorowałeś moją prośbę o link, co mam obejrzeć, aby w końcu uwierzyć, i które to obejrzenie zmieni moje życie.
Co to za hipokryzja? Vitovia ignorować to dobra być, ale Vitovia ignorowany to niedobra być?

@pomidorowymichal1: ciii, przepalisz mu te ostatnie szare komórki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pomidorowymichal1 na samym początku od razu zaprzeczyli że to balon (chyba żeby nie kojarzyć z Chinami), nawet w artykule masz że nie mógł to być balon bo samolotowe przyrządy odbierał go jako inny samolot. Wczoraj @CytrynowySorbet wrzucił link jak Kanadyjczycy potwierdzili że to balon (choć wraku jeszcze nie mają) tymczasem jeszcze dzisiaj Amerykanie twierdzą że "uważają" oraz "są przekonani" że było to urządzenie (nie balon) szpiegujace.
Więc słaba maja komunikację
  • Odpowiedz