Wpis z mikrobloga

Zajebiście mieć loszkę i tylko grać przegrywa. Nie tak, że nim nie jestem, bo loszka to jednak dzieciak (legalna i to już dawno, 24 lata. Chodzi o mentalność), z którym się być boję. Jest #niepelnosprawny (chyba upośledzenie umysłowe, ale wiem tyle co nic o tym) i nawet czytać nie potrafi. Niby w tym związku byłbym bardziej #beciak i #bankomat , mimo iż naprawdę widać, że to loszka kocha, Sam coś czuję ale to skomplikowanie. Po prostu mnie to przerasta, bo wiem, że z jednej strony dziewczyna po lekkim poduczeniu chociaż gotowania była by dobrą żonką, bo jest ambitna i pracowita, a z drugiej boję się, że przez to, iż jest na poziomie dziecka to pewnego dnia nie miał bym przez jej błąd do czego wracać

#przegryw #zalesie #fotkapl #zwiazki #zwiazek #depresja #rozowepaski ##!$%@?
  • 7
Związek z kimś, kto ma inne potrzeby i wyzwania niż ty, może być trudny, ale może też być bardzo satysfakcjonujący i pełen miłości. Ważne jest, aby dobrze się zastanowić, co jest dla ciebie najważniejsze i co jesteś w stanie zaakceptować w związku.

Jeśli masz obawy związane z byciem opiekunem lub bankomatem dla swojej partnerki, warto to rozważyć i upewnić się, czy jesteś w stanie to zrobić. Niektórzy ludzie są gotowi na takie