Wpis z mikrobloga

Zjadłem lasagne z biedry 1kg XD 1720kcal
Jestem na redu mam jeść 1850kcal schodzę z 72 do 68 XD
Ale ostatni tydzień idzie źle dużo podjadam...
Depresja lekka a może i ciężka XD
Czuję się źle w chuy że to zjadłem XD Łącznie już ponad 2600kcal BOŻE BĘDĘ ULAŃCEM ZNÓW ZARAZ
Wczoraj trening był ale dziś też musi żeby chociaż z 200kcal spalić przez mój apetyt XD

#przegryw #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz LonNon - Zjadłem lasagne z biedry 1kg XD 1720kcal
Jestem na redu mam jeść 1850kcal sc...
źródło: temp_file.png8997256195813209029
  • 15
@LonNon: Ej to jak z rzucaniem fajek. Rzuca się wiele razy, az w końcu sie rzuci definitywnie. Póki będziesz wracał na właściwą drogę to będzie dobrze. Może potrzebny ci krótki diet brake, a potem pełna #!$%@? z redukcją.
@LonNon: nie chodzi o to czy zjedliśmy tylko, żebyś się nie przejmował, że coś zjadłeś i nie załamywał, czasem potrzebna jest przerwa a świat się nie zawali jak kilka razy zrobisz sobie luz. Nie raz zawodowi sportowcy mówili o tym, że odmawianie sobie czegoś na siłę głupiego piwka czy burgera bardziej Cię zmęczy niż wypocenie tego na treningu czy głupim spacerze. Pozdro mirek.
@LonNon: jeżeli źle się czujesz, że coś zjadłeś + depresja to sugerowałbym kontakt z psychologiem. Od kilograma lazanii nikt nie stał się ulańcem. A jak nie możesz znieść 1800kcal to zwiększ tylko cardio dołóż. Po co się zajeżdżać jeżeli w planach nie masz jakichś zawodów kulturystycznych itd?