Wpis z mikrobloga

@LamajHarma: no ale chyba Czesiu nie chcial zeby Mbappe byl blizej bramki niz Cash. Zostawienie miejsca w tym kontekscie raczej oznacza nie doskakiwanie do niego gdy tylko ma pilke, bo ten ja odda w trojkacie, ruszy i dostanie powrotna pilke a obronca przyklejony od poczatku moze nie nadazyc. No i okazalo sie ze jak Cash caly czas byl blisko to gdy nie starczylo sil Mbappe odjechal.
@LamajHarma: z tym, że nie było asekuracji to się zgadzam. Ale w momencie przejęcia piłki przez francuzów Cash był bliżej naszej bramki niż Bielik i Zalewski, a mimo to Bielik dobiegł pierwszy. To strefa bocznego obrońcy, więc jego obowiązek żeby gonić za zawodnikiem i to, że ktoś inny też nie wrócił to tłumaczenie na poziomie dziecka z podstawówki, że ja dostałem trójke ale jasio dwójke. Jak nie ma siły wracać w
@tyrytyty: Piłkarz nie może odmówić powołania na kadrę jeżeli zostanie powołany o ile nie ma okoliczności wykluczających go z gry. Więc jezeli Michneiwcz chciałby go powołać, to nawet jakby powiedział, że kończy karierę reprezentacyjną, to musiałby się stawić.
Po drugie, zaufanie piłkarza do trenera nie wynika z tego jakie ma stanowisko tylko kompetencje.
Piłkarze widzieli już co robił, widzieli że on nic nie potrafi i nie da się grać tak jak
Czesław wybitny treneiro vs Grajek grajacy na lepszych skrzydlowych/wahadłowych na swiecie co tydzien w PL


Cash jednak miał wiecej expka z grania , niż najwybytniejszy polski trener via Stanowski


@nobrainer:

Według tej logiki:
- Kowal zna się na piłce lepiej niż Mourinho, bo był lepszym piłkarzem
- Brzęczek jest lepszym taktykiem niż Santos, bo był lepszym piłkarzem
- Tomek Hajto niszczy Jurgena Kloppa pod względem wiedzy o piłce, bo był lepszym
@LamajHarma: Obecność Czesia w polskiej piłce jest potwierdzeniem skorumpowania i degrengolady PZPN. Nic się nie zmieniło od czasów Laty, tylko Boniek trochę to przypudrował, opakował ale guano nadal śmierdzi.