Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games? Wciąż walczymy o to, żeby móc na pełen etat zajmować się własnymi grami, ale póki co zadowoleni mogą być głównie producenci energetyków, które piję regularnie, żeby kodzić do 2 w nocy. (°°

W ramach akcji #rozdajo oferowaliśmy już kiedyś klucze do Dreamland Prison (które niestety nie zebrało wystarczająco kasy na Kickstarterze i nie pojawiło się), ale nie zapomnieliśmy o wylosowanych i wszyscy 3 zwycięzcy zamiast tego otrzymają od nas klucze na Tower of Chaos. (Które opublikujemy choćby trzeba było odstawić sen na jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)). (@irish71, @blazet94, @wykopie_staz)

No właśnie, Tower of Chaos. Nasza nowa gra powstaje od ponad 2 lat i jest efektem mojego wkręcenia w TFT oraz rogue-lity. Do konwencji auto battlera dodałem eksplorację rodem z Heroes’ów. Do tego poszukaliśmy aktorów głosowych i mamy też pełno fabuły w grze, w oryginalnym uniwersum łączącym fantasy z klimatami z kosmosu.

Aktualnie można sprawdzić demko w ramach Steam Next Fest - zbieramy teraz maksymalnie dużo feedbacku, dlatego każde pobranie, komentarz czy wishlist są na wagę złota. (꒪▿꒪)

Oczywiście w grze jest polska wersja językowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Steam

Mamy dla Was 3 klucze do Steam do pełnej wersji gry, która ukaże się w drugim kwartale 2023 roku. Losujemy przez #mirkolos - łącznie z zielonkami. Plusować można do niedzieli, 12 lutego, do godziny 12:00.

#rozdajo #gry #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev #unity3d #chwalesie #tworczoscwlasna
LaughingFoxGames - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games...

źródło: wykop_tower_of_chaos_rozdajo_2

Pobierz
  • 37
@wacek_1984: A SteamDeck się liczy? XD Bo taki natywny build to szczerze naszymi skromnymi zasobami może być ciężko. Ale zobaczymy bliżej premiery. I wielkie dzięki za wsparcie! Ceny jeszcze nie mamy ustalonej, ale na pewno będzie to bliżej 5 dyszek niż 100 zł. (ʘʘ)
Sprawdzę na 100% ponieważ uwielbiam autobitewniaki, uwielbiam także rogale, zerknąłem na gierkę na steamie i wygląda na to, że jak dla mnie to może być naprawdę ciekawy tytuł. Jeśli chodzi o same autobitewniaki to wkręciłem się w ten gatunek i tylko w ubiegłym roku sprawdziłem na steamie takie tytuły jak Legion TD2, Gladiator Guild Manager, Mage and Monsters, Hadean Tactics, Tavern of Gods czy też Dota Underlords (myślę, że to i tak
@Aqvis: Powiem tak, moim zdaniem najlepiej sobie zrobić solidny przegląd tytułów i wytypować coś pod siebie, ponieważ wszystkie te gry mimo iż są autobitewniakami, to mocno się od siebie różnią, ale jeśli miałbym polecić jeden tytuł i to singleplayer, to HadeanTactics. Bardzo fajne połączenie autobitewniaka z karcianką i to wszystko w formie rogalika - smakowity kąsek, ale od razu podkreślam, że to jest wczesny dostęp. Jak dla mnie to jest
Spróbowałem twojej gry OPie i niestety jak dla mnie zbyt mało czytelna. Nie wiem kompletnie co się dzieje podczas walki, a i na mapie przygody trudno się zorientować. Odinstalowałem po pierwszej walce, jeszcze w tutorialu.
@LaughingFoxGames: Tak się fajnie składa, że akurat mam teraz tydzień urlopu, więc na pewno w międzyczasie ogarnę sobie demko. Chciałbym oczywiście żeby gierka okazała się sztosem, ale wystarczy żeby nie była crapem, a wtedy jako miłośnik autobitewniaków pewnie kupię z przyjemnością jak już wyjdzie. ;-)
Dzięki wszystkim za plusowanie i fajne przyjęcie! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety #mirkolos czeka na update API, więc poleciała tabela do excela i random.org.

Maszyna losująca wytypowała: @martial_r, @bobair, @RZM_4. Gratulacje! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czekamy jeszcze na wygenerowanie tych kluczy od Valve, więc w przyszłym tygodniu podeślemy je Wam. W międzyczasie sprawdźcie, czy macie odblokowane DM-y lub dodajcie nas